Duży problem z firefoxem

Witam,mam problem z przegladarka firefox i mam nadzieję,że ktoś mi będzie w stanie pomóc. Od momentu zainstalowania z przeglądarka nie było problemu,aż pewnego dnia(w poprzednim tygodniu :slight_smile: ) włączam komputer i po włączeniu przeglądarki widze takie okno(oczywiście wszystko jest wyraźnie,poprostu po zmniejszeniu zrzutu ekranu sie rozmazało):

http://img113.exs.cx/img113/5589/zrzutfirefoxa16bp.jpg

Po lewej stronie w zakładkach jest puste okno mimo że gdy rozwinie sie menu “zakładki” w górnym menu przeglądarki adresy stron tam sie znajdują.

Nie ma możliwości też przemieszczania sie między panelami.

No i te czerwone napisy które się pojawiły na dole w oknie firefoxa.

Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie przeglądarki nic nie daje,w dalszym ciągu występuje ten sam problem.

To jest moj log z HijackThis może się przyda w rozwikłaniu problemu.

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 17:10:32, on 2005-03-16

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe

C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe

C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

C:\Program Files\Wirtualna Polska\System syntezy mowy\rozmowy.exe

C:\Program Files\Norton AntiVirus\navapsvc.exe

C:\Program Files\Norton AntiVirus\SAVScan.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

C:\Program Files\Wirtualna Polska\System syntezy mowy\synteza_DDE_klient.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE

E:\Programy\HijackThis\HijackThis.exe


R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyServer = w3cache.lublin.pl:3128

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - C:\Program Files\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O3 - Toolbar: PopUpCop - {DB43E4E6-FF8A-4018-8C8E-F68587A44A73} - C:\PROGRA~1\PopUpCop\PopUpCop.dll

O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - C:\Program Files\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Rocznice98] C:\Program Files\Rocznice98\Rocznice98.exe

O4 - HKLM\..\Run: [TkBellExe] "C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe" -osboot

O4 - HKLM\..\Run: [vflroqghkfj] C:\WINDOWS\System32\pnaodd.exe

O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Symantec NetDriver Monitor] C:\PROGRA~1\SYMNET~1\SNDMon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Komunikator] C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

O4 - Startup: Rozmowa.lnk = C:\Program Files\Wirtualna Polska\System syntezy mowy\rozmowy.exe

O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE

O8 - Extra context menu item: Open Image in New Window - res://C:\Program Files\PopUpCop\popupcop.dll/imagenew

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\WINDOWS\System32\msjava.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\WINDOWS\System32\msjava.dll

O9 - Extra button: Real.com - {CD67F990-D8E9-11d2-98FE-00C0F0318AFE} - C:\WINDOWS\System32\Shdocvw.dll

O12 - Plugin for .mov: C:\Program Files\Internet Explorer\PLUGINS\npqtplugin.dll

O16 - DPF: {0585238B-9CA6-4CCB-A9B2-FE4BA495E880} (AXWebMon Control) - http://www.smilecam.com/home/ezwebcam/eng5/common/AXWebMonProj1.cab

O16 - DPF: {2A32B14F-4D29-4EA3-AC54-E9B19F436CE7} (Scanner Class) - http://www.trojanscan.com/trojanscan/TDECntrl.CAB

O16 - DPF: {9A9307A0-7DA4-4DAF-B042-5009F29E09E1} (ActiveScan Installer Class) - http://www.pandasoftware.es/activescan/as/asinst.cab

O16 - DPF: {E7544C6C-CFD6-43EA-B4E9-360CEE20BDF7} (MainControl Class) - http://skaner.mks.com.pl/SkanerOnline.cab

O23 - Service: Symantec Event Manager (ccEvtMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

O23 - Service: Symantec Password Validation (ccPwdSvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccPwdSvc.exe

O23 - Service: Symantec Settings Manager (ccSetMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

O23 - Service: Usługa Auto Protect programu Norton AntiVirus (navapsvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton AntiVirus\navapsvc.exe

O23 - Service: SAVScan - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton AntiVirus\SAVScan.exe

O23 - Service: ScriptBlocking Service (SBService) - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\COMMON~1\SYMANT~1\SCRIPT~1\SBServ.exe

O23 - Service: Symantec Network Drivers Service (SNDSrvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

Z góry dziekuje bardzo za pomoc :smiley:


Usunięto pokazywanie screna. Był za duży. Lazikar

wykliknij (zamknij) zakładki

w narzedziach --> rozszerzenia --> wyłącz plugin, który powoduje błąd (niestety nie mogę rozczytać, więć próbuj - zacznij od tych, które instalowałeś ostatnio)

zrestartuj FF

też tak miałem, i ten sposób podziałał :slight_smile:

to jest wina zainstalowania jakiegos dziwnego rozszerzenia… odinstaluj te, ktore ostatnio dodawales.

a jak chcesz miec efekt po odinstalowaniu przegladarki to musisz tez recznie usunac profil ktotrego uzywals… domyslam sie, ze uzywasz tego standardowego.

na przyszłość przed instalacją różnych rzeczy pod FF

polecam robienie kopi tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=64&id=620

Dzięki wszystkim zaraz będę kombinował :smiley:

edit:

Dziękuje jeszcze raz,udało sie, coprawda nie doszedłem jeszcze które to

rozszeżenie zakłócało poprawną pracę i na razie odinstalowałem

wszystkie,ale ważne że wiadomo w czym tkwił problem :slight_smile:

–Post 2--------

Jeszcze tylko napisze, bo może komuś sie kiedys przyda, że rozszerzenie

powodujące konflikt ma nazwe “Tabbrowser Extensions”


Używaj funkcji zmień. Lazikar

dziwne, uzywam caly czas tego rozszerzenia jeszcze z mozilla suite (przez kilka wersji, pozniej FF kilka wersji)… nigdy nie mialem z nim problemow… moze miales zainstalowana jakas dziwna wersje?

ja uzywam obecnie wersji spolszczonej z numerkiem 1.13.2005030502, z tej lokazlizacji

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … extensions

ona u mnie też powoduje błędy z poprawnym wyswietlaniem paneli :frowning:

prawdopodobnie gryzie się z innym pluginem

a masz zainstalowane inne rozszerzenia do obslugi paneli? jak tak to wlasnie to moze byc przyczyna rozsypywania sie TBE.

osobiscie mam sporo dodatkow i wszystko dziala poprawnie.

dodatki6hi.th.png