Duży problem z nokią 3100

Telefon ma rok do tej pory działał bez zarzutu. Wczoraj rano nie miałem zasięgu, potem jakos szybko mi sie rozładował. Podłączyłem go do ładowarki był jakoś dziwnie gorący. Po jakis 2 godzinach odłączyłem od ładowarki i wtedy wyskoczył komunikat bateria słaba i wtedy się wyłączył i od tej pory nie mogę go wogóle włączyć. Później podłączałem go do ładowarki i nic się nie działo. Co jest tego przyczyną? Telefon mi się popsuł? Pomocy.

Może bateria straciła swoją żywotność?? 8) Pozysz od kogos taka baterie i sprawdź czy zadziała, jezeli nie to chyba będziesz musiał sie przejść z gwarancją jeśli jeszcze masz. 8) 8)

wątpliwe żeby tak nagle straciła żywotność…

ja bym powiedział ze jeżeli nie walnąłeś komą ani nic…to mógł paść soft, lub bateria coś nawaliła…(skoro był gorący …)

Kurcze, mam dokładnie tak samo. Dzisiaj mi się to zrobiło. Też mam nokię 3100. O co tutaj chodzi? Proszę pomóżcie!!

Oddałem telefon na gwarancję bo to nie była wina baterii, tylko telefonu bo jak kupiłem drugą baterię to się włączył i już myślałem że wszystko dobrze ale nie miałem zasięgu. Po kilku minutach telefon znowu się rozgrzał że aż parzył więc wyjąłem baterie i zaniosłem go do serwisu to było tydzień temu jak narazie nie dostałem odpowiedzi :frowning:

W KOŃCU NOKIA :x sprawdz czy nie sa zabrudzone blaszki od strony baterii i od strony telefonu …