Duży problem z nokią 3100


(Florek1987) #1

Telefon ma rok do tej pory działał bez zarzutu. Wczoraj rano nie miałem zasięgu, potem jakos szybko mi sie rozładował. Podłączyłem go do ładowarki był jakoś dziwnie gorący. Po jakis 2 godzinach odłączyłem od ładowarki i wtedy wyskoczył komunikat bateria słaba i wtedy się wyłączył i od tej pory nie mogę go wogóle włączyć. Później podłączałem go do ładowarki i nic się nie działo. Co jest tego przyczyną? Telefon mi się popsuł? Pomocy.


(Dudas bad boy) #2

Może bateria straciła swoją żywotność?? 8) Pozysz od kogos taka baterie i sprawdź czy zadziała, jezeli nie to chyba będziesz musiał sie przejść z gwarancją jeśli jeszcze masz. 8) 8)


(Boner3773) #3

wątpliwe żeby tak nagle straciła żywotność....

ja bym powiedział ze jeżeli nie walnąłeś komą ani nic..to mógł paść soft, lub bateria coś nawaliła...(skoro był gorący ...)


(Atria) #4

Kurcze, mam dokładnie tak samo. Dzisiaj mi się to zrobiło. Też mam nokię 3100. O co tutaj chodzi? Proszę pomóżcie!!


(Florek1987) #5

Oddałem telefon na gwarancję bo to nie była wina baterii, tylko telefonu bo jak kupiłem drugą baterię to się włączył i już myślałem że wszystko dobrze ale nie miałem zasięgu. Po kilku minutach telefon znowu się rozgrzał że aż parzył więc wyjąłem baterie i zaniosłem go do serwisu to było tydzień temu jak narazie nie dostałem odpowiedzi :frowning:


(system) #6

W KOŃCU NOKIA :x sprawdz czy nie sa zabrudzone blaszki od strony baterii i od strony telefonu ...