Duży problem z włączaniem komputera. :(

Witam. Mam windowsa XP. Podczas włączania komputera wyskakuje problem, że muszę przeskanować dysk twardy ScanDisk’iem (jak sie kliknie spacje to anuluje) to jak nawet anuluje lub przeskanuje wyskakuje BSOD i restart… :cry: Ciągle tak w kółko. Problem w tym, że klawiatura i mysz “odłącza się” w momencie włączania komputera, to nawet nie mogę zacząć formatowania dysku… (Tam gdzie wyskakuje “Naciśnięcie dowolnego klawisza rozpocznie instalacje systemu” [jakoś tak]), zmienić na tryb awaryjny też nie mogę… Mimo to wcześniej mogę wejść do biosu itp. Próbowałem już w biosie wszystkiego, nawet z tą bateryjką i dalej to samo… Co mogę z takim fantem zrobić?

Klawa na USB czy PS2?

Jeśli odpowiada ci wyjście-format i masz dysk SATA z Hot-Plug to odłącz go na czas bootowania z płyty, kiedy zabootoje to podłącz

Klawiatura i mysz na USB, a dysk twardy raczej to zwykłe wejście bo z 2001 roku (30.6GB) :?

Skombinuj klawe na PS2. Dysk jeśli ma taką cieniutką wtyczke to SATA, jeśli szeroką taśmę to ATA.

Jutro skombinuje sobie tę klawiaturkę, a dysk w takim razie to ATA. :slight_smile:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 19:44

Dalej to samo… :evil: Nic sie nie da zrobić… eh… Pomożecie? :frowning: