Duży problem

Witam mam problem z moim internetem.

Internet na przeglądarce chodzi bardzo dobrze.Lecz pobieranie np:filmu,gry jest tragiczne (tylko na przeglądarce) na steam i cos w ten deseń  pobiera sie wszystko ladnie i szybko…

Nie moge zadzownic do dostawcy internetu gdyz nie wiem gdzie lezy umowa i nie wiem w czym mam internet a kochany tatuś nie chce powiedziec.

Wyniki z Speedtestu:

Ping:31ms

Download:5.34

Upload:0.61

Może podaj jakie są te prędkości pobierania. 

Witaj na forum. Po pierwsze - staraj się poprawić temat, bo nie mówi o niczym, dodatkowo stosuj częściej znaki diakrytyczne (zaraz oberwie Ci się od moderacji). Zacznij od https://www.whatismyip.com/ i powinno Cię naprowadzić kto jest dostawcą - jak tato wypuszcza Cię z pokoju, możesz też się  przejść po domu i np. zobaczyć, czy to jest to jest LTE (beprzewodowy), czy do jakiejś skrzynki (firewalla) w domu dochodzi kabel telefoniczny, albo antenowy (ADSL/kablówka). 6/0.8 sugeruje jakiś ADSL. Jak też wspomniano: podaj skąd pobierasz, jak i co, oraz co oznacza, że pobiera się powoli.

Popraw tytuł tematu na konkretny - mówiący o problemie, oraz uzupełnij post korzystając z polskich znaków diakrytycznych - w przeciwnym wypadku temat poleci do śmietnika.

Z tego co widzę ,prędkość pobierania jest dość niska , jak to mówią z kija bata nie ukręcisz.

 

Proponuję Ci poprawić relacje rodzinne z Tatusiem i to najszybciej rozwiąże problem…

PS. A znaki diakrytyczne to po prostu nasze poczciwe ą, ę, ś, ć i tak dalej.