Duży rachunek za 2 min w tp sa

ma prośbe czy ktoś z was miał taki przypadek ze za 2.42min przyszło mi do zapłaty 149zł netto numer na który miało byc dzwonione to 0-400 TP.SA ale nie było.Dzwoniłem do nich z gwaracio a oni nic pomocy z góry dzia :frowning:

-Może ktoś się podłączył pod twoją linię “na lewo” i wydzwania.

-Masz neta przez modem :?: Jeśli tak to może to być jakiś dialer,który dzwoni bez twojej wiedzy na numery 0700…

Albo wpadl dialer do komputera, lub TPSA znowu ma problemy.

Jak zawsze zreszta, najlepiej isc i to wyjasnic a na dodatek przeskanowac komputer czy rzeczywiscie nie posiadasz dialera.

Ja kazałem zablokować 0-700, 0-300, 0-400 jest to bezpłatne i mam pewność, że przynajmniej z tego powodu nikt nie zrobi mnie w konia.

To sa uroki naszej kochanej TPSA.

Trzeba isc sie ostro klocic.

TPSA szuka “gupich” ktorzy sie nabieraja na to i zaplaca.

A takich niestety w Polsce jest bardzo duzo.

Trzeba isc do najblizszczego BOA, z rachunkiem i sie klocic.

To po co z niej korzystasz, ile masz odpowiedników do wyboru do koloru :roll: , A ja tam wcale nie narzekam. A na przysłośc trzeba uwazać co się robi.

To że trzeba reklamować to oczywiste, ale trzeba też samemu uważać. Czytałem dziś o czymś takim że zadzwoniono do do kobitki i powiedziano jej, że właśnie wygrała nagrodę „musi tylko” zadzwonić pod nr 0-70 xxxxxx i się zarejestrować.

Zenek Rolnik skoro nie wiesz jak jest “tu gdzie mieszkam” to po co piszesz ?

Gdybym mial cos innego do wyboru juz dawno bym nie korzstal z TPSA.

Jesli sie jest na nia skazanym to trzeba z niej korzystac i juz.

Hehe spoko.ja juz nie mam telefonu 6 miesiecy w tpsa a rachunki przychodza dalej wysokie na maksa.150zł,80zł,120zł.Jezeli zerwalismy umowe z nimi to chyba duze rachunki.HAHA ale frajerom nie płace.TPSA-TELEKOMPROMITACJA POLSKA!!!naciągacze /cenzura/,nienawidze tej sieci,bardzo wiele osób ma podobne przypadki np kumplowi wystawili rachunek na 4 tys.Tez nie zapłacił bo TPSA to ciecie.

Patricko A skąd mam wiedziec gdzie mieskasz.

W końcu masz napisane Skąd: Matrix world , więc jak coś to zwracam honor 8)

dawno tu nie zajżałem dzia za odpowiedzi juz zrezygnowałem z tpsa i mamy wszuscy komureczki dzia za odpowiedzi

POZDRAWIAM InKo