DVD DL - płyta dla tłoczni z osobnymi warstwami

Chcę oddać film nagrany na płycie dwuwarstwowej do tłoczni.Dowiedziałem się jednak że:

Materiały przeznaczone do tłoczenia płyty DVD 9 przyjmujemy na nośnikach DVD+/-R.Każda warstwa musi być nagrana na oddzielnym nośniku DVD+/-R.

Film zmontowałem i wypaliłem na płycie dvd9 w programie Adobe Premiere. Nie znalazłem w nim nic na temat wypalenia warstw osobno.

Czy jest jakiś program, który oddzielił by te warstwy?

Jeśli szanujący się producent stawia wymagania, to zawsze musi służyć “supportem” technicznym. Przecież to ON wykonuje usługę dla Klienta! Klient ma prawo na tekiej usłudze się nie znać,

gdyż w innym przypadku wykonał by ją dla siebie sam, we własnym zakresie.

Myślę, że powinieneś udać się z tą kwestią bezpośrednio do usługobiorcy. Mają swoich fachowców i udzielą Ci napewno porady jak to zrobić, albo wykonają to za Ciebie w ramach zlecenia. Nieodpłatnie.

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 3:20 został dopisany post przez DeePdIVEr

A teraz pytanie.

Rozumiem, że cały film zrobiłeś (zmontowałeś) na Premiere. Nie napisałeś jednak, czy film posiada menu (jak każdy szanujący się film na DVD; z rozdziałami itp), czy jest to tylko “czysty” avi (lub inny format), czy też film bez menu zapisany (mówiąc obrazowo) na płycie w dwóch katalogach Audio oraz Video. Czy może jeszcze w innej postaci? Z KAŻDYM materiałem filmowym DA się zrobić WSZYSTKO! Trzeba wiedzieć tylko z CZEGO ma być CO?

Film posiada menu.Struktura plików zgodna ze specyfikacją DVD.

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 10:14 został dopisany post przez pawelz719

Znalazłem tłocznie która zrobi to na bazie DVD9.