DVD DL - płyta dla tłoczni z osobnymi warstwami

(Pawel) #1

Chcę oddać film nagrany na płycie dwuwarstwowej do tłoczni.Dowiedziałem się jednak że:

Materiały przeznaczone do tłoczenia płyty DVD 9 przyjmujemy na nośnikach DVD+/-R.Każda warstwa musi być nagrana na oddzielnym nośniku DVD+/-R.

Film zmontowałem i wypaliłem na płycie dvd9 w programie Adobe Premiere. Nie znalazłem w nim nic na temat wypalenia warstw osobno.

Czy jest jakiś program, który oddzielił by te warstwy?

(DeePdIVEr) #2

Jeśli szanujący się producent stawia wymagania, to zawsze musi służyć “supportem” technicznym. Przecież to ON wykonuje usługę dla Klienta! Klient ma prawo na tekiej usłudze się nie znać,

gdyż w innym przypadku wykonał by ją dla siebie sam, we własnym zakresie.

Myślę, że powinieneś udać się z tą kwestią bezpośrednio do usługobiorcy. Mają swoich fachowców i udzielą Ci napewno porady jak to zrobić, albo wykonają to za Ciebie w ramach zlecenia. Nieodpłatnie.

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 3:20 został dopisany post przez DeePdIVEr

A teraz pytanie.

Rozumiem, że cały film zrobiłeś (zmontowałeś) na Premiere. Nie napisałeś jednak, czy film posiada menu (jak każdy szanujący się film na DVD; z rozdziałami itp), czy jest to tylko “czysty” avi (lub inny format), czy też film bez menu zapisany (mówiąc obrazowo) na płycie w dwóch katalogach Audio oraz Video. Czy może jeszcze w innej postaci? Z KAŻDYM materiałem filmowym DA się zrobić WSZYSTKO! Trzeba wiedzieć tylko z CZEGO ma być CO?

(Pawel) #3

Film posiada menu.Struktura plików zgodna ze specyfikacją DVD.

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 10:14 został dopisany post przez pawelz719

Znalazłem tłocznie która zrobi to na bazie DVD9.