Dvd dla rodziców do 120 zł


(Cekol1) #1

chciałbym kupić na gwiazdke rodzicom dvd (pomysły już się wyczerpaly) no i tak w cenie do 120 zł jakie polecacie znalazłem coś takiego

czy będzie dobre???

http://www.allegro.pl/item285144299_philips_dvp3040_6_m_cy_gwar_u_innych_tylko_14_dni.html


(Rejkm) #2

Sam z doświadczenia wiem, że Philips produkuje solidny sprzęt. W tym wypadku istnieje pewne ryzyko, gdyż jest to sprzęt który już jakiś czas był na ekspozycji sklepowej. Najlepiej było by się dowiedzieć czy tylko stał, czy też był mocno eksploatowany. Ja sam jakiś rok remu kupiłem nagrywarkę stacjonarną Philips z ekspozycji sklepowej i jestem zadowolony.


(grand) #3

Sprzęt wygląda na solidny, jednak dla mnie ma jedną wadę, która w moim mniemaniu go dyskwalifikuje (z opisu wynika, iż nie odtwarza plików *.avi zakodowanych kodekiem Xvid - sam przerabiałem filmy, filmiki z wakacji, itp. tym kodekiem i wydaje mi się on bardziej popularny i lepszy niż Divx, który jest wymieniony przez sprzedawcę jako obsługiwany).

Wybór jednak należy do Ciebie :mrgreen:


(Cekol1) #4

a jaki byś polecał odtważacz z avi do 120 zł ???


(Programmer) #5

http://allegro.pl/item279949318_dvd_wiw ... ancji.html

Dopłać troszkę i miej pewność, że wszystko działa. Ja go mam i czy DivX, czy XviD nie robi mu różnicy :D. Najważniejsze - czyta wszystkie napisy PL .sub, .txt itp! :wink:


(Cekol1) #6

kurde tylko ta firma "Wiwa" jakoś o niej nie słyszałem i troche strach że to 160 zeta pójdzie w błoto


(grand) #7

Ja mam akurat DVD Korr (to inna marka ale z tej samej firmy) i "odpukać" jak na razie nic się z nim nie dzieje. Dodaję do tego dosyć dobre recenzję na różnych forach czy artykułach w sieci (wklep Korr w google i poczytaj) do tego 2 lata gwarancji (Wiwa podobnie) więc jak coś padnie to oddajesz i czekasz na naprawę :mrgreen:


(neo10) #8

Korr i wiwa to praktycznie jedna marka ;] wiwa jest praktycznie w 100% na częściach belwooda http://www.wiwa.info.pl ;]

Ja polecam wiwe ;] jestem użytkownikiem tych odtwarzaczy od praktycznie ich pierwszego modelu czyli już ładne pare lat tak samo wszyscy moi znajomi ;] nikt nie narzeka ;] sam ostro katuje te odtwarzacze bo czasem chodzą nawet po 12 godzin dziennie gdyż praktycznie non stop lecą filmy na dvd które znam na pamięć i tak po prostu aby leciały bo lepsze to niż zawartość polskiej telewizji ;D a tv musi grać bo inaczej jakoś tak dziwnie :confused:

wiadomo że zdarzają się egzemplarze nie działające ale podstawa to dokładny test w sklepie ;]

no i na wiwie praktycznie wszystko odpalisz ;] no może oprócz filmów hd ;D


(Szajsmaster) #9

ja tez mam wiwe kupilem za 100, odtwarza napisy, polecam :wink: