DVD Korr 3358 problem z dźwiekiem

Witam. Mam taki problem, że jak włączę obojętnie jaki film na DVD to w ogóle nie czyta mi lektora 5.1. Jest tam jakiś dźwięk w tle, ale w ogóle nie słychać co mówią tylko jakieś bezsensowne gadanie kogoś. Jeśli jest dźwięk 2.0 to wszystko jest w porządku. Próbowałem znaleźć przyczynę tego i tak sobie myślę, czy to może być wina starego telewizora, pod którym jest podłączone DVD za pomocą SCART?

Dźwięk masz tylko z telewizora ?

Bo jeśli tak to wszystko jest dobrze…

Zmień w ustawieniach dvd dzwięk z 5.1 na stereo ;]

Żeby był dzwięk 5.1 potrzebne są odpowiednie głośniki - w telewizorze masz dźwięk 2.0 czyli stereo.

Mam problem z odtwarzaniem, filmow po uplywie 1h 47min i sredno 25s film sie urywa mam nawet dwa programy do konwertowania ale wciaz wystepuje ten problem i nie wiem czy to wada dvd czy moze zlego konwertowania

Wygląda, że Twój DVD nie czyta Ci 2 warstwy. Sprawdź czy jakiś dłuższy film wydany na DVD jednowarstwowym pójdzie cały. Jeśli tak, to będzie to. Podpiąłeś się pod wątek a nic nie piszesz jaki masz czytnik DVD, więc trudno coś innego doradzić. Na przyszłość załóż własny wątek, chyba że masz taki sam błąd i identyczny sprzęt jak w innym wątku.

Tzn sprzet mam ten sam (Korr 3358) no ale problem troche inny wiec juz nie chcialem zakladac nowego watku. Czyli wychodzi na to ze dvd jest wadliwe bo ogladalem juz film trwajacy dluzej niz 1h 47min na DVD jednowarstwowym:/