DVD nie chce czytac plyt!

mam odczyt DVD bez nagrywarki firmy LG. Mimo iz jest napewno dobrze podlaczona i system ja wykrywa, bezproblemowo sie otwiera, nie chce czytac plyt! Po wlozeniu, odczekaniu kilku sekund nic sie nie otwiera. A klikajac na ten dysk w moim komputerze wyskakuje komunikat: Wloz dysk do stacji G. Kupilem ja nowa jakis czas temu i nawet tak bardzo jej nie urzywalem wiec ze zurzycia to napewno nie bedzie wina. Czy ktos mi moze pomoc? Z gory dziekuje BARDZO! pozdr! :slight_smile:

Rozumiem ze nagrywarka nie odczytuje płyt DVD a nagrywa :?

Jezeli ją niedawno kupiłęs napewno jest na gwarancji więc zanieś tam gdzie kupiłęs niech sprawdzą bo odpoczątku nie chodzą ci płyty :?

chodzilo mi o to ze mam sam odczyt bez nagrywarki. a kupilem ja jakies 4 miesiace temu i wszystko ciagle dzialalo bez problemu, do pewnego momentu! A gwarancji nie mam przypieczetowanej wiec tak jakby jej wogole nie bylo!

WoooW chlopie gdzie ty miales glowe? kupic nowa nagryware i nie podbic gwarancji to szczyt idotyzmu Exclamation No cuz, glupota niezna granic Razz Wez pokombinuj z sterownikami albo najlepiej to sciagnij z neta najnowsze sterowniki do LG, jak to nie pomoze to niemam wiecej pomyslow (zawsze mozna ja wyinstalowac i na nowo zainstalowac)

dawca_lukasz ty to jestes zdolny! a do zwyklego odczytu jakie masz sterowniki poinstalowane? bo ja niemam zadnych! przedtem mi to dzialalo bez niczego! tylko teraz cos zaczelo…

może się laser zabrudził

ale to mało prawdopodobne po tak krótkim czasie

możesz kupić płytę czyszczącą i sprawdzić czy pomoże

Nic nie szkodzi , jeżeli masz rachunek , to podbiją gwarancje bez problemu , nawet jak do konca gwarancji pozostało kilka dni.