DVD nie chce czytac plyt!

(Martin Go) #1

mam odczyt DVD bez nagrywarki firmy LG. Mimo iz jest napewno dobrze podlaczona i system ja wykrywa, bezproblemowo sie otwiera, nie chce czytac plyt! Po wlozeniu, odczekaniu kilku sekund nic sie nie otwiera. A klikajac na ten dysk w moim komputerze wyskakuje komunikat: Wloz dysk do stacji G. Kupilem ja nowa jakis czas temu i nawet tak bardzo jej nie urzywalem wiec ze zurzycia to napewno nie bedzie wina. Czy ktos mi moze pomoc? Z gory dziekuje BARDZO! pozdr! :slight_smile:

(El Presidento) #2

Rozumiem ze nagrywarka nie odczytuje płyt DVD a nagrywa :?

Jezeli ją niedawno kupiłęs napewno jest na gwarancji więc zanieś tam gdzie kupiłęs niech sprawdzą bo odpoczątku nie chodzą ci płyty :?

(Martin Go) #3

chodzilo mi o to ze mam sam odczyt bez nagrywarki. a kupilem ja jakies 4 miesiace temu i wszystko ciagle dzialalo bez problemu, do pewnego momentu! A gwarancji nie mam przypieczetowanej wiec tak jakby jej wogole nie bylo!

(Dawca Lukasz) #4

WoooW chlopie gdzie ty miales glowe? kupic nowa nagryware i nie podbic gwarancji to szczyt idotyzmu Exclamation No cuz, glupota niezna granic Razz Wez pokombinuj z sterownikami albo najlepiej to sciagnij z neta najnowsze sterowniki do LG, jak to nie pomoze to niemam wiecej pomyslow (zawsze mozna ja wyinstalowac i na nowo zainstalowac)

(Martin Go) #5

dawca_lukasz ty to jestes zdolny! a do zwyklego odczytu jakie masz sterowniki poinstalowane? bo ja niemam zadnych! przedtem mi to dzialalo bez niczego! tylko teraz cos zaczelo…

(Danielderen) #6

może się laser zabrudził

ale to mało prawdopodobne po tak krótkim czasie

możesz kupić płytę czyszczącą i sprawdzić czy pomoże

(Zbych ) #7

Nic nie szkodzi , jeżeli masz rachunek , to podbiją gwarancje bez problemu , nawet jak do konca gwarancji pozostało kilka dni.