DVD nie widzi dogranych plików/katalogów

Witam.

Mam problem z DVD, którego nie rozumiem, to w ogóle nie ma sensu IMHO. Nie potrafi mi odczytać dogranych za drugim razem plików. Dla pewności, że format pliku wideo nie ma tu żadnego znaczenia, nagrałem film (działał) a po chwili nagrałem go drugi raz już w innym katalogu - tego już moje DVD nie zobaczyło. Nie ma znaczenia format filmu, nie ma znaczenia, czy jest w katalogu czy gdzieś luzem. Próbowałem nawet dograć pusty katalog - też nie widać.

Oczywiście na komputerze mogę bez problemu sobie odpalić i wszystko śmiga. Nie potrafię pojąć, o co tu chodzi. W tej chwili nie mogę sprawdzić jaki to model DVD, w każdym razie jest to jakiś szajs, ale nie miałem wcześniej z nim problemów - tzn. może ten sam występował wcześniej, ale nigdy niczego nie dogrywałem.

Ma ktoś jakiś pomysł? DVD jest już gotowe do swojej ostatniej podróży przez okno.

Z tego co zrozumiałem to tworzysz płytę wielosesyjną - i tutaj jest rozwiązanie - niektóre napędy mają problem z czytaniem płyt wielosesyjnych. Spróbuj odtworzyć u kolegi czy tam u kogoś. Nero widzi te katalogi jak chcesz coś dograć?

Nero widzi, w ogóle na komputerze jest wszystko w porządku - napęd odczytuje mi wszystkie pliki i bez problemu otwiera mi te dograne filmy. Jak będę miał możliwość, to wezmę płytki do któregoś znajomego z DVD, ale zapewne będzie wszystko w porządku, bo to oczywiście tylko z moim jest coś nie tak :x