Dwa anty-wirusy czy to ma sens

powiedzcie mi czy jest sens montowac drugiego antywirusa w miom przypadku mam anty-vira i chce dozucic pande . Czy to pomoze ,zaszkodzi bo beda sie gryzły czy nie ma zadnego znaczenia dzieki za pomoc

zainstaluj pande, panda jest lepsza, moja rada jak chcesz miec dwa antywiry to w jednym musisz wyłączyć ochrone w czasie rzeczywistym :]

ten drugi bedzie ci słórzył jako skaner dodatkowo zabezpieczający :]

Nie jest to wskazane.

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 950#127950

Nie ma sensu.

Jest to wręcz niewskazane. :!:

nie ma sensu - odinstaluj tego vira i zainstaluj pandę - ona jest moim zdaniem najlepsza, tylko podczas logowania troszke zwalnia kompa, ale da się przeżyc

racja racja jak miałem pande i doinstalowałem nortona a zapomniałem ochronę w rzeczywistym pandy wyłączyć to musiałem w awaryjnym ją wyłączyć bo inaczej system nie chciał działać

Jasne antywirusy mogą sobie np. wyrywać pliki z kwarantanny… co zwykle prowadzi do zwiechy kompa :?

Dwa antywirusy nie maja wiekszego sensu.Trzeba wybrac jeden-ale dobry.

Osobiscie polecam eTrust EZ Antivirus. Aktualnie to chyba najlepszy antywirus.

no dobra ale ile różnych antywirów miałeś ja ze wszystkich jakie miałem(ze 5 albo 6 było) to polecam nortona na mocne kompy a na nieco słabsze najnowsze pandy na słabe starszą pande platinium 7 albo kasperskiego(obydwa antywiry są dobre) a o gryzienie się 2 antywirów to stała ochrona tylko tak przeciąża system na starcie że zwieszka i tyle a poza tym jak jeden pracuje a 2 “śpi” to nic nie powinno się dziać(tylko w plikach pandy czasem może inny antywir się doszukać czegoś czego nie ma - wiry w plikach z sygnaturami) ale to nie jest dobre wyjście mieć 2 na raz uwierz mi (rejestr pozatym jest zawalany przez wpisy z tego softu)

:shock: :x skąd masz takie informacje :roll:

obecnie najlepszym albo głównym kandydatem do miana najlepszego to jest bez wątpienia Kaspersky :-s

Zgadzam się z DUCHEM w 100 % :-).

Ja kiedys 2 zainstalowałem i tak mi sie komp ścinał że musiałem wszystko od nowa instalować :frowning: . Już tak nie zrobie ! AHa mam pande platinum 7. Najlepsza jest.

Nie instaluj drugie antivira, miałem kiedyś 2 to mi się tak komp zaiwesił, że nie mogłem go odpalić musiałem nowego wina wgrać. Darmowy najlepszy Avast :smiley:

jak już, to lepiej od czasu do czasu sprawdzić kompa którymś ze skanerów internetowych, zamiast instalowania dwóch w siebie na kompie

Niema to wielkiego sensu pakowania drugiego antyvira , a nawet jest to nie wskazane, beda się ze soba kolidować. A wieć odradzam instalacji dodatkowego anty…

Pozdro.

kiedys jak miałem zainstalowany jakis AV i chciałem wpakowac dodatkowy to automatycznie mi instalator napisał że juz mam jednego i że powienienem odinstalowac ten pierwszy jak che wpakowac ten drugi.

Już nie mówie o kaszanie jaka sie dzieje przy 2 AV :stuck_out_tongue:

dlatego jeden av w zupełności wystarcza :wink:

Zamknijcie temat, nie można stosować 2 anty na jednym kompie, zbędna dyskusja, przyczyny anty się moga “zwalczać” zwalniac kompa itd. :stuck_out_tongue:

Ja skanuję kompa dwoma naraz Nortonem 2005 i Mks On-line i nic się nie dzieje, może trochę wolniej chodzą.

No trafi mnie, co ma piernik do wiatraka, scaner online a na kompie, jak masz 2 antywirusy na kompie to sa zgrzyty, scnerów online możesz 10 wykorzystać :smiley: