Dwa antywirusy na jednym komputerze

Witam mam takie pytanie obecnie mam zainstalowanego NODa32 i chciał bym przetestować Kasperskiego czy mogę zrobić tak że nie odinstaluję Noda tylko usunę go z autostartu by się nie uruchamiał przy starcie bo chcę przetestować KAV w wersji demo,sprawdzić tylko czy będzie zamulał kompa.A może należy odinstalować najpierw noda proszę o odpowiedz. :slight_smile:

Lepiej odinstalować :stuck_out_tongue:

bedą sie kłucić… ja miałem nortona i pande zainstalowałem… i formata zrobic musiałem

Zawsze przy instalowaniu drugiego antywirusa jest ostrzeżenie. Nigdy dwóch programów antywirusowych na jednym komputerze. Efekt masz komentarz wyżej:)Format:)

Znam ten ból…usunęły mi się jakieś pliki systemowe i lypa.Zatem radzę nie igrać z losem i używać tylko 1 AV! :mrgreen:

Wpisz tutaj frazę dwa +antywirusy

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

I poczytaj wyniki, wiele tego było.

Myśle że kaspersky nie zainstaluje się na kompie z innym antyvirem.

Zawsze można zrobić punkt przywracania, ewentualnie “lustro” partycji systemowej (np. Ghostem). W Nodzie wyłączyć ochrone rezydentną i bawić się w instalacje Kasperskiego. W razie “w” system przywrócić z lustra.

Witam,

Nie zaleca się instalacji dwóch programów antywirusowych. Efektem może być usuniecie plików systemowych oraz format.

Pozdrawiam,

adxx

Po co , zostaw NODa

Tak.A potem Kasper

Dlatego poleciłem przed taką zabawą wykonać obraz partycji systemowej i w razie problemów przywrócić z niego system