Dwa antywiry!

(Dandziu8) #1

Mam dylemat nie wiem ktorego natywira zainstalowac zeby niemulił kompa ale dobrze go chronił przed wirusiami ,robakami itp.Mam Kasperskyiego personal 5 pl i Nortona Interneta Security 2006 PL.

(W32 Sasser) #2

Zaraz się zacznie wojna :mrgreen: który lepszy. Zainstaluj tylko jeden z tych programów.

(M a x) #3

kazdy jest dobry i każdy ma wady nie ma 100% antywirusa a z tych 2 co wymieniłeś to tylko Kacperka bym ci proponował ewentualnie Nod-a ktorego nie wymieniłeś a jest tez niezły, co do Nortona to jest to dobry zestaw ale na mocne kompy z duza ilością Ram-u

(Dandziu8) #4

no ja mam Athlona xp 2500+ 1,8 ghz geforca fx 5200 128mb 640mb ram to jak bedzie u mnie chodził NIS 2006?dobrze czy bedzie mulił kompa.taz komp sie bedzie długo właczał?

(Kamillo Voids) #5

ja w żadnym wypadku nie polecam nortona zainstaluj kasperskiego albo NODA w wersji 2.5 :wink:

(W32 Sasser) #6

Celowo nie faworyzowałem żadnego programu, żeby nie wywołać wojny :smiley: Ale jak chcecie. Od zawsze używam Norton Internet Security i Norton System Works. Nigdy nie miałem żadnych problemów z kompem. Polecam ten zestaw.

(Krzysiop) #7

jeju kaspersky wygrywa w kazdym konkursie antyvirusowym

kaspersky ma 100 % wykrywalnosc magazynu virusbiulletin a norton tego certyfikatu nie ma :!:

a na dodatek norton tak muli ze nie wiem .... i nie ma sie oszukiwac ... :!:

(wojownik) #8

nie jestem z definicji wrogiem nortona ale 2 razy mnie zawiodl na calej linii - nie zaden skrakowany pirat co nie wiadomo czy dziala i jak tylko wersja trial z tego vortalu w pelni funkcjonalna przez 30 dni-po kilku dniach ani anty wir ani zapora nie odpowiadaly hehe-kolega przetrzepal moj dysk u siebie kasprskim i bylo brudu co nie miara od ponad roku mam kasperczaka i najmniejszych problemow-nie masz sie nad czym zastanawiac bierz kasperskiego! :slight_smile:

(Dandziu8) #9

Wybieram Kaspersky Personal 6 PL i Kaspersky Anti Hac n ker.

(Li0n) #10

Z tego co wiem nie można mieć dwa antyvirusy nie polecam !!

Ja mam Kasperskiego i dobry jest

(Fiszek) #11

mam pytanie w imieniu kumpla : czy jednoczesnie mozna uzywac outpost firewall i Kaspersky Anti Hac n ker??

(aero) #12

nie powinno sie używac dwóch firewalli tak jak i dwóch antyvirów

(Fiszek) #13

dziekuje za odpowiedz a mzoe poradzicie mi ktory wedlug was jest lepszy outpost firewall czy Kaspersky Anti Hac n ker??tylko bez klotni :slight_smile:

(Drahalt) #14

GrOcAL

Kaspersky :smiley: lepszy ale Outpost darmowy wybieraj sam :stuck_out_tongue_winking_eye:

(fiesta) #15

Zależy o której wersji myśli GrOcAL

Bo jeżeli mowa o wersji PRO to jest ona płatna:

koło 40 $

(W32 Sasser) #16

Wystarczy wejść na stronkę główną http://dobreprogramy.com/ i zobaczyć sondę "Jakiego programu antywirusowego używasz?" Z tego co widzę, to z programów komercyjnych najwięcej osób używa Nortona.

(Drahalt) #17

Bo taki jest niestety stereotyp... , że norton jest najlepszy -.-'

(aero) #18

no i to jest prawda :lol:

sam polecam wszytskim co maja windowsy nortona :slight_smile:

(Kevin 13) #19

polecam NISa jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i nie wiem co wy z tym muleniem mi nie muli może poprostu jak ktoś ma wolny komputer i mało ramu to wtedy muli/ nie mówie że Kaspersky nie jest lepszy czy gorszy po prostu nie miałem okazji pracować z nim bo NIS mnie nie zawiódł :slight_smile:

(lazikar) #20

nie .com a .pl

Nie używaj tego adresu.