Dwa komunikaty


(Kamila6713) #1

Mam problem. Przy włączaniu komputera pojawia mi się jeden z dwóch komunikatów(najwyraźniej związany z programen Daemon Tools którego usunęłam dziś), a po chwili nawet nie włączając nic pojawia mi się drugi, nie wiem z czym związany. Komunikat drugi poprzez ciągle pojawianie się strasznie spowalnia i zacina mi komputer więc chciałabym się ich jak najszybciej pozbyć.

Również na dysku C pojawiły mi się pliki których uprzednio nie miałam. Jeden z nich ma identyczną ikonkę jak ta która pojawia mi się przy drugim komunikacie. Pliki nazywają się "nX77G", "QSHMT", "QSHMT3" i "QSHMT3". Były inne pliki, ale tamte udało mi się usunąć, tych nie mogę.

Screen komunikatów -> [Klik!]


(Tomik68) #2

jak usunąłeś Daemona? odinstalowałeś go chyba nie????

Stąd komunikaty, program został w rejestrze a plików programu brak :frowning:


(errata72) #3

Masz CCleaner więc go użyj.Najpierw w Narzędziach zobacz czy zostało coś z Deamona, następnie włącz cleaner i wyczyść system,potem rejestr przeskanuj.Powinno pomóc.


(Kamila6713) #4

tomik68, ze względu na ciebie wytłumaczę od początku. Włączyłam dziś komputer i wyskoczył mi komunikat z daemona. Więc daemona usunęłam, bo myślałam, że w ten sposób komunikat zniknie, ale nie udało się.

errata72. Spróbuję.


(Henio Mazurek) #5

Daemon wyrzucił błąd bo nie było zainstalowanego sterownika kontrolera raid, mogłaś wejść w menadżer urządzeń, znaleźć błąd i aktualizować sterownik. Sprawdź jakiś z tych dziwnych plików na

http://www.virustotal.com/pl/


(Frog) #6

Basta , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif