Dwa łącza - jeden komp

Dobry dzień.

Chciałbym sobie pograć w WoWa słuchając muzyki z radia internetowego open-fm (tego dołączonego do gg).

I tu zaczynają się schody.

Otóż mam dostęp do dwóch łączy internetowych.

Osiedlowa radiówka przez router, wifi

Całkiem przyzwoity mobilny net orange’a, modem huawei E870, łącze się programem Mobile Partner

I teraz zabawa polega na tym, że radiówka jest krótko mówiąc beznadziejna i ping lata jak szalony, więc w ogóle nie idzie grać.

Net mobilny jest zadowalająco stabilny, niestety limity transweru są, a radio zżera mi ze 2-3 razy więcej przesyłu niż sam WoW.

I teraz chciałbym się dowiedzieć, czy możliwym jest - i jeśli tak, to w jaki sposób - aby jednocześnie na jednym komputerze cisnąć w wowa na mobilnym, jednocześnie słuchając radyjka przez wifi.

Z góry dzęki za pomoc

Jeżeli masz system Windows XP, to się tak nie da, ponoć W Windows 7 jest taka możliwość.

Mam Sevena 32bit. Próbowałem połączyć się przez router, uruchomić radio, po czym połączyć się modemem, ale w momencie nawiązania połączenia przez modem radio przestawało grać… Więc albo gdzieś musi być jakaś specjalna do tego opcja, albo jakiś program, ale próbowałem wygooglać i nic nie znalazłem. Ewentualnie, po prostu tak nie można :expressionless: