Dwa Lineage działające jednocześnie

Witam

Chciałem się zapytać czy możliwym jest odpalenie 2 lineagów (2, c4) na jednym komputerku?

Chcodzi mi o to że: odpale jednego, zminimalizuje, odpale drugiego i bede tak grywał raz jednym raz drugim. Po co to? Chce stworzyc druga postać i chce bic LVL na dwóch postaciach jednocześnie.

Problem w tym że jak zminimalizuje gre, to pamięć ram nie zmniejsza sie, i wykorzystanie proca też nie ulega zmianie.

Czy jest jakiś sposób że po zminimalizowaniu gry spadnie zużycie RAM i procka?Ale połaczenie z serwerem musi ciągle działac :>

witam

nie powinno byc wiekszych klopotow sprzet typu P3 powinien sobie poradzic a przeciez mozesz zawsze zmniejszyc detale

najprostsza metoda to odpalenie gry w oknie wtedy z paska systemowego bedziesz mogl sie szybko miedzy postaciami przelaczac jedyny warunek jaki trzeba spelnic to miec te postacie na oddzielnych kontach bo nie da sie odpalic 2 postaci z jedengo konta

pozdrawiam

jeżeli to masz grać na jednym serwerze, to takie coś nazywa się dual boxing.

Jest to możliwe :smiley:

Jednak, postacie te muszą znajdować się na osobnych kontach.

Zrób kopię katalogu “system” i nazwij ją np “system1”. Najlepiej grać wtedy w oknie (nie na fullscreenie), włączasz grę z system, logujesz się, wchodzisz do gry, potem minimalizujesz, włączasz grę z system1, i też wchodzisz do gry.

U mnie na Athlon 2600+, 512 MB RAM mogę się dość szybko przełączać na pasku pomiędzy dwoma kopiami L2 (jak wyżej napisałem, w oknach) tak, że np mogę sobie przez trade przerzucać przedmioty.

kumar1, zależy też od serwera na którym grasz. Na niektórych dual boxing jest zabroniony i taka zabawa kończy się banem.