Dwa modemy

Witam.

Czy istnieje możliwośc podłączenia do jednego komputera dwóch modemów, tak by jeden np. odpowiadał za ściąganie, a drugi za przegładanie stron (przypisanie jakiegoś programu do konkretnego modemu).

Są to dwa identyczne modele modemu, oba oczywiście są zalogowane do sieci, mają możliwośc podłączania poprzez usb i karte sieciową.

Dziękuje.

Czy jest możliwość to nie wiem, ale pytanie po co?

Przecież oba i tak by korzystały z jednej sieci więc nic by się nie zmieniło.

Jak ściągasz i przeglądasz strony na jednym modemie to nie zauważysz różnicy gdyby miały to być dwa modemy.

Każdy z modemów jest zalogowany mają różne adresy i na każdy przypada po 512 kbs więc w sumie 1024. Gdy ściągam lub oddaje coś z max prędkością wtedy przeglądanie stron staje sie denerwujące. Wtedy albo musze włączać drugi komp albo męczyć sie na tym. A tak wystarczyło by przepiąć kabel i na jednym komputerku pracować.

Zainteresuj się programem cFos:

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=13406

Ten programik a właściwie sterownik to raczej zbawienie dla neostrady, w moim przypadku raczej nie pomoże (kiedyś to nawet instalowałem nie pamiętam jaką wersje, ale żadnej poprawy nie było).

Chodzi mi o to czy można “czerpać” internet z dwóch różnych źródeł, za pomocą jednego PC, przypisać dane połączenie do jakiegoś programu itd.

Coś jak by dwa silniki w jedym aucie, jeden napędza jedno koło drugi drugie. :slight_smile:

Może ktoś ma jakieś pomysły mogą być nawet nie wypróbowane, chętnie sprawdze i napisze czy sie udało.

wystarczy z jednego - mało?? .

Tu nie chodzi o to czy mało czy dużo, tylko czy sie da coś takiego zrobić.