Dwa monitory a gry

Witam,

Mam następujący problem. Mam gartę graficzną geforce 250gts i podłączone do niej dwa monitory. Wszystko działa jak należy jednak jak na jednym leci film a na drugim uruchomię jakąś grę - np. World of Warcraft film się zatrzymuję i w tle jest tylko dźwięk. Jest na to jakaś rada? Komputer powinien ogarnąć bo to c2d 3ghz :slight_smile:

Drugim problemem jest fakt, że podczas owego grania w World of Warcraft nie mogę przejechać myszką na drugi pulpit :frowning: np. postać sobie idzie a ja w tym czasie chcę skorzystać z przegIądarki bez zwijania gry na pasek. Istnieje jakiś skrót klawiszowy do przejścia na drugi pulpit albo program do zarządzania takim tematem??

Pozdro! Z góry dzięki

Chyba nie da rady bo jak włączasz film to uruchamiasz nakładkę wideo, i jak uruchamiasz grę to też uruchamiasz nakładkę wideo, a zazwyczaj jednocześnie może być uruchomiona tylko 1. taka nakładka. Dopóki na jednym z ekranów jest uruchomiona nakładka wideo a na 2. przegląsasz strony itp. itd. (nie grasz ani nie oglądasz filmów to wszystko powinno być ok.