Dwa obrazy na jednym ekranie telewizora

Two-Way Television to najnowsza technologia wyświetlania dwóch obrazów jednocześnie na tym samym ekranie, którą przedstawiła firma Sharp. Tak Tak, dokładnie tak, żaden obraz w obrazie, pip czy tym podobne. W zależności od kąta patrzenia, stojąc z prawej strony możemy oglądać na pełnym ekranie Eurosport Sport a stojąc z lewej TVN. Fajne, co!?

Kiedy ty oglądasz mecz, Twoja “druga połowa” może spokojnie obejrzeć Taniec z Gwiazdami :wink:

Wydaje mi się jednak, że dziwnie musi się czuć osoba siedząca po środku :smiley:

Oto pokaz tego wynalazku:

Groch z kapustą to stary wynalazek :smiley: . A tak poważnie, to niesamowite co potrafi współczesna elektronika. Pewnie i do nas trafi ta technologia uszczęśliwiając np. jednojajeczne nieloty. Fajnie będzie oglądać reakcje pary, gdzie jedno ogląda horror a druga osoba sitcom’a.

lol :slight_smile: ale to ludzie g… teraz wymyślają hehe. Jedyne zastosowanie jakie widzę to prezentacje w miejscach publicznych, wystawach itd. Gadżet spoko ale kto będzie tego używał ? chyba jakaś skłócona parka :stuck_out_tongue:

punkomuzykant taka para to raczej weźmie się za łby. Jak mąż zacznie się śmiać podczas oglądania komedii, a żona akurat ogląda wenezuelskiego tasiemca, to wojna na całego :twisted:

dlaczego? moim zdaniem to świetne rozwiązanie, nie sądze aby miały by tego używać tylko skłócone pary. ja na przykłąd ile razy miałam sytuację że mama chce ogladąc wiadomości, a jak włączy tvn 24 to trudno jej przestać :wink: a ja chcę obejrzeć film albo ulubiony serial… (nie, nie chodzi mi o m jak miłośc :P) aczkolwiek taki wynalazek nie przyniesie wiele dobrego, gdyż ludzie mając jeden telewizor a chcąc ogladac 2 programy naraz muszą się nauczyć wzajemnego porozumienia w kwestii wyboru jednego, więc to uczy także poświęcenia, jak to będzie kiedy każdy będzie przyzwyczajony że w danej chwili może oglądać to co chce? potem będzie tak, że dwie bliskie sobie osoby będa naraz oglądać co innego, nawet się odzywać do siebie pewnie nie będą i tylko się oddalają w ten sposób od siebie… no ale…

Hmm…No obraz ok :stuck_out_tongue:

Ale jestem ciekaw jak wygląda tam sprawa dzwięku :smiley: ?

dynamit też został stworzony w dobrych celach :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 12:50

hej, to rzeczywiscie zastanawiająca kwestia :slight_smile:

Najprostrze wyjście: dwie pary słuchawek. :slight_smile:

_mona ale przyznasz pewnie że jak chcesz oglądać coś innego to lepszym rozwiązaniem jest kupno następnego tv ? Ten model raczej ceną nie zaskoczy a ceny nowych telewizorów są już całkiem spoko.

pewnie słuchawki albo jakieś głośniki kierunkowe czy coś w tym stylu.

no nie sądzę żeby to było tanie, ale dwa telewizory kupywać to już w ogóle dla mnie przesada :wink:

a ja tam bym nie lubił oglądać telewizora bokiem (pod kątem) lol