Dwa piski po podłączeniu grafiki

(Maciej Fly2) #1

Witam,

problem pojawił się po podłączeniu dodatkowej kości ram. Zasilacz delta electronics 460w, karta hd7850. Chodziło pięknie, więc to raczej nie zasilacz :wink: Wydaje mi się, że wszystko jest ok - podpiąłem zasilanie 6pin. Po włączeniu komputera wszystkie wiatraki się kręcą. wystepuje też pisk. Jeden wysoki trwający ok 1s, drugi taki sam ale ok 2s. Chwilę cisza i piski się powtarzają.

(Kwalimir) #2

Bios masz AMI? Jeżeli tak to problem podczas sprawdzania parzystoci pamięci ram. wyciągnij tą kość którą wsadziłeś i jeżeli działa to wiesz co nie gra.Napisz jaki masz model płyty głównej i jakie pamięci oraz w których bankach je obsadzałeś.

(Maciej Fly2) #3

To nie pamięć, wyjąłem wszystkie włożyłem tak jak poprzednio (przed dołożeniem) i problem jest nadal

(Kwalimir) #4

Spróbuj jeszcze zresetować bios, jeżeli to nie pomoże wygląda na to że jednak się zasilacz poddał.Delty ogólnie najgorsze nie są ale cudo to to też nie jest.

(Maciej Fly2) #5

Nie wiem co pomogło ale już nie piszczy :slight_smile: mimo tego, że wszystko jest włożone (docisnąlem kości mocniej)

Problem mam teraz chyba z grafiką, komputer jakoś się chyba włącza ale ekran czarny