Dwa piski po podłączeniu grafiki

Witam,

problem pojawił się po podłączeniu dodatkowej kości ram. Zasilacz delta electronics 460w, karta hd7850. Chodziło pięknie, więc to raczej nie zasilacz :wink: Wydaje mi się, że wszystko jest ok - podpiąłem zasilanie 6pin. Po włączeniu komputera wszystkie wiatraki się kręcą. wystepuje też pisk. Jeden wysoki trwający ok 1s, drugi taki sam ale ok 2s. Chwilę cisza i piski się powtarzają.

Bios masz AMI? Jeżeli tak to problem podczas sprawdzania parzystoci pamięci ram. wyciągnij tą kość którą wsadziłeś i jeżeli działa to wiesz co nie gra.Napisz jaki masz model płyty głównej i jakie pamięci oraz w których bankach je obsadzałeś.

To nie pamięć, wyjąłem wszystkie włożyłem tak jak poprzednio (przed dołożeniem) i problem jest nadal

Spróbuj jeszcze zresetować bios, jeżeli to nie pomoże wygląda na to że jednak się zasilacz poddał.Delty ogólnie najgorsze nie są ale cudo to to też nie jest.

Nie wiem co pomogło ale już nie piszczy :slight_smile: mimo tego, że wszystko jest włożone (docisnąlem kości mocniej)

Problem mam teraz chyba z grafiką, komputer jakoś się chyba włącza ale ekran czarny