Dwa połączenia internetowe

(Yakuza69) #1

Witam, mam problem z ustawieniem priorytetu połączenia z Internetem. Mam dwie karty sieciowe, ethernetową oraz bezprzewodową. Kartę bezprzewodową używam do połączenia z routerem by móc dzielić grupę roboczą natomiast ethernetem jestem połączony z internetem. Karta bezprzewodowa jest pierwsza wszelkie dane idą tą kartą a tam mam zablokowane p2p, chcę odwrócić ta kolejność.

(Dav4dav4) #2

Ustaw sobie IP na sztywno na obu kartach, a na tej na której nie chcesz mieć dostępu do Internetu nie ustawiaj bramy domyślnej - innego rozwiązania nie widzę.

(Yakuza69) #3

Rzeczywiście to powinno zadziałać, połączenie jest a Internetu nie ma. Nie mogę wejść na router przez przeglądarkę, również nie widzę komputerów w otoczeniu sieciowym. Myślałem również nad odinstalowaniem jednej z usługi, ale również nie działa. Będę zmuszony wyłączać jedną z kart sieciowych.

(Agatonster) #4

Fonster ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.