Dwa pytania odnośnie antywirusów

  1. Posiadam program ArcaVir 2005 i mam problem z użytkiem jego firewalla.

n27153dne6cb54cum.jpg

Jakie opcje mam zaznaczyć aby program nie blokował mi połączeń DC++ oraz innych programów P2P jak emule. Problem nie występuje w przypadku GG-- łączy się z siecią bezproblemowo, natomiast w przypadku DC++ gdy chcę pobrać coś od kogoś cały czas pisze “connecting”, a potem że czas połączenia minął.

  1. Czy pakiet Trend Micro PC-cillin Internet Security 12 jest godny uwagi !!

koleżanka miała tesotwą wersję i była godna uwagi, a to dlatego, że po jakimś czasie przeskanowała kompa Bit Defenderem 9 Pro i okazało się, że miała niezły bajzel ;]

Nie znam antywirusa więc nie wypowiem sie…Ale co do DC to poprostu taki urok…Są dwie opcje w tym momencie…Albo zostawić kompa do końca, aż sie to KIEDYŚ ściągnie albo klikać po każdym komunikacie connecting timeout wymuś połączenie…Nie wiem jak to po ang. jest bo mam spolszczone DC :smiley:

Tylko kiedy ten firewall jest wyłączony dc śmiga aż miło :frowning:

Szczerze to nie wiem czego teraz może byc to wina :frowning: , ja mam SKPF i wszystko na LAN-owych śmiga aż miło, a co do zew. hubów to też nie mam większych problemów, choć mam komunikat, że czas oczekiwania został przekroczony ale wtedy trzeba jak mówiłem już klikać na wymuś połączenie lub poprostu czekać…U mnie to działa…Szczerze to nie wiem czego to może być jeszcze wina…