Dwa systemy na jednym kompie hmm ale tak aby oba działały


(Ogry5000) #1

Tak jak w temacie. Chciałbym zrobi dwa systemy na jednej maszynie tak aby oba były włączone, żebym mógł na jednym poracowa a na drugim był włączony zdalny pulpit, lub jeżeli jest taka możliwoś aby na jednym systemie zrobi takie dwa pulpity, kurcze albo jeszcze coś innego sam nie wiem, po prostu chciał bym udostępnic neta na drugi komp który stoi w drugim pokoju, net jest zabezpieczony a mój admin życzy sobie kolejnego abonamentu za drugiego kompa z dostępem do netu, a ja tam bym chciał czasem używa gg i ewentualnie poczytac jakieś fora. Jeleżi ktoś wie jak mam to zrobi bym był wdzieczny za wskazowki. z góry dziękuje i pozdrawiam.


(Balbina) #2

dwa systemy na kompie możesz zainstalować ale 2 nie będą działaly równocześnie


(Proph3t) #3

Raczej się nie da hmm... na pewno się nie da


(Ogry5000) #4

kurcze gdzieś kiedyś czytałem o programie że za pomocą niego można zainstalować kikla systemów jednocześnie i wszystkie uruchamiają sie przy starcie kompa i można ich mieć tele na ile komputer da rade. ale nie mogę znaleźć ponownie gdzie to czytałem ani jak ten program sie nazywa. a może ktoś wie jak można podzielić takiego neta aby admin sie nie dowiedzieł/???


(Maniooo666) #5

Witam,

Mógłbyś się pobawić programami ala VirtualPC.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16594

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20352

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20104

Tak to już jest. :wink:

W ogóle nie zrozumiałem, w jakim celu miałby służyć w tej sytuacji drugi system.


(Darek141) #6

Będą działały tylko sobie zainstalują taki program Partition Magic w skład którego wchodzi program Bootmagic który wyskoczy podczas instalacji.

Partition Magic za pomocą dyskietki w dosie utworzysz np. 2 partycje primary które się nie będą widziały a za pomocą boot magic bedziesz sobie między nimi przeskakiwał.. :-o


(Wojcirej) #7

A Virtual PC to emulować już nie można ?? :wink:


(lazikar) #8

Czieszymy się razem z tobą.

Post kosz


(Ogry5000) #9

wielkie dzięki

będę się bawił dalej

Pozdrawiam