Dwie karty graficzne ? 0_o

(system) #1

Win Xp - zaciekawila mnie obecnosc dwoch kart graficznych w menadzerze urzadzen, z czego obydwie maja inne sterowniki. Tam gdzie jest na czerwono jest starszy sterownik i po aktualizacji na najnowszy (ten z koncowka 5002) robia mi sie kolory jakk nizej. Na OrYgInAlNej Viscie mam jedna grafike ale nie najnowszy sterownik bo po zainstalowaniu najnowszego problem jest identyczny - zle kolory.

wredne kolory

graqfikacy4.png

w800.png

(Jahro25) #2

brakuje Ci jedengo ze sterowników włóż do napędu płytkę z driverami i zaktualizuj sterownik urządzenia przy którym masz znak zapytania pp właśiwości zakładka sterownik i aktualizuj wybierz źródło czyli cd/dvd a tym co pokazuje menedżer urządzeń (dwie karty) jest jak najbardziej w porządku za długo by tłumaczyć dokładnie ale na pewno jest wszystko ok

(system) #3

wlasnie mialem problemy z zainstalowaniem tego High Definition Audio ale to spoko dam rade. Tylko jestes pewien ze dobrze jest ze sa dwie karty ? I do tego maja dwa inne sterowniki ? Odinstaluje je raczej bo mam BSODa wlasnie z grafiki albo mi zacina kompa i zaistnaluje te ze strony Della, starsze ale rekomendowane.