Dwie zapory sieciowe?

siemka!mam widnowsa xp sp2 czyli mam systemowego firewalla!no i zainstalowałem sobie Kaspersky Anti Hacker no i jak zainstlaowałem kasperskiego anti hacker to jednoczesnie wyłączyłem systemowego firewalla.no i jak mam go wyłączonego to w anti hacker mam ataki Lovesan a jak mam włączonego takze systemowego firewalla to w anti hacker nie mam zadnych ataków.tak wiec nie wiem co zrobic którego mam miec włączonyego?oby dwa?bo juz teraz nie wiem!

Masz mieć włączonego tylko i wyłącznie jednego firewall

Więc wyłącz firewall SP2, i zostaw Anti Hacker, a pokazują sie ataki, ponieważ blokuje je i nie przejmuj się nimi.

Dwa aktywne na raz firewalle są jescze gorsze niz nie posiadanie żadnego, pamiętaj o tym.

Wystarczy kaspersky.

Systemowego nie włączaj, bo narobisz więcej szkody niż pożytku Te ataki pokazywane w Kasperskim są na porządku dziennym. Wszystko gra i program je blokuje.

Jeśli Cię denerwują te komunikaty o atakach to da się je wyłączyć w opcjach programu.

a co może się stać jak będę miał włączone dwa firewalle?

Mogą występować kolizję, błędy, jeden będzie zwalczał drugiego.

Niestabilność systemu.

Ogólnie wszystko może się zdarzyć a najgorszą sytuacją jest taka, gdy jeden wyłączy drugiego, a drugi pierwszego = system całkowicie bez ochrony.

Zostaw kaperskiego firewalla a systemowego wyłącz.

I nie martw się: te ataki są na porządku dziennym :wink:

ale mam juz rok właczone dwa fire walle i nic zlego nie zauwazylem

qwertyuiop[] ale coś złego moze się dziać. Czasem moga się wzajemnie blokowac a Ty tego nawet nie poczujesz.

I ktoś hula szczęśliwie po Twoim kompie :mrgreen: