Dwukrotne wciskanie sie LPM na myszce

Witajcie :wink: Mam taki dziwny przypadek z moją myszką… Czasami gry tylko raz wcisnę LPM to komputer myśli,że wcisnąłem go dwa razy. Jak np. chcę otworzyć jakiś folder to pierwszy raz klikne normalnie a za drugim razem klika mi się sam 3 raz czyli otwierają mi się dwa takie same foldery i to jest wkurzające. Pomożecie?

guflasek , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Najprawdopodobniej masz myszkę uszkodzoną, bo nie wiem co może być innego. Napisz czy ta myszka jest nowa, czy nie, albo pójdź do jakiegoś kolegi i sprawdź u niego czy ta myszka działa, no chyba że masz w domu parę kompów to u siebie sprawdź. Jeżeli będę pewny że to myszka nie jest uszkodzona to wtedy pomyśle co mogło się zepsuć.

myszka nie nowa bo jakieś 3 lata ma… taka najzwyklejsza od Genius.

To na 90 % uszkodzona, ale jak wcześniej wspomniałem spróbuj włączyć ją na innym komputerze i zobacz czy to samo będzie

Miałem identycznie z dwiema myszkami tak i okazało się że to wina właśnie ich …

Ale u mnie to przypadek urządzeń po 15 zł :stuck_out_tongue:

aczkolwiek w ustawieniach można zmienić że foldery i inne pierdoły otwierają się za pierwszym kliknięciem myszki jak znajdę gdzie to napiszę…:slight_smile:

Myszka wcale nie musi być zepsuta…:slight_smile:

Myszka nie musi być zepsuta, ale są duże szanse że jest. Sam napisał że używał jej 3 lata i nie jest z tych najlepszych. Więc najlepiej zrób to co ja wyżej napisałem, czyli odłącz myszkę i sprawdź czy na innym komputerze też się tak psuję, jak tak to myszka uszkodzona, a jak nie no to co użytkownik Ejkon pisze że to coś w ustawieniach trzeba poszperać :slight_smile: