Dylemat 512

Witam serdecznie.

To dziś kończy się mistrzowska promocja na Neo,a ja mam spory dylemat,mianowicie czy wybrać neo 512 czy kablówke również w opcji 512 (kablówa ma byc dostępna od 10 kwietnia).Abonamenty będą zblizone w okolicach 90 PLN,więc z tym problemu nie mam.Chciałbym poznać Wasze opinie która lepsza-neo czy kablówa?Dodam tylko,że dużo zasysam,a ponoć w neostradzie są limity.

Prosze o w miare szybkie podpowiedzi,bo mam czas się zastanawiać do 20.00 ( o ile przekonacie mnie do neostrady). Za wszystkie opinie bardzo dziękuje.Pozdrawiam.

Jak kablówka jest w miare nieawaryjna i nie ma limitów, to bierz kablówkę :slight_smile:

Przedtem popytaj się innych, którzy korzystają z tego neta (kablówka)

Neostrada 512 limit w ściąganiu danych 15GB,aktywacja -1.22 modem (Thompson lub Sagem)-1.22 umowa na 24 miesiące ,6 pierwszych miesięcy -1.22 ,18 kolejnych -84,18 brutto.

Kablówka jak rozumiem jeszcze jej nie ma napisz coś o niej - koszty instalacji na ile umowa czy będą poblokowane p2p itp.

Ale kablówka może mieć poblokowne porty oraz brak zewnętrznego IP a to znacznie może utrudnić:

Przecież można pujść i powiedzieć, że by przyznali zew. IP. To praktycznie nic nie kosztuje, albo wcale.

To u większości operatorów kosztuje około 10 zł miesięcznie do abonamentu :stuck_out_tongue:

Ja bym był jednak za neo… bo w kablu jak wiadomo różne “udogodnienia” sie wprowadza (udogodnienie zablokwane porty itp. :mrgreen: ).

Dokładnie. Mam neta od dwóch operatórów, Neo i radiówkę. Każde z tych rozwiazań ma swoje plusy i minusy. Na Neo jest limit ściagania danych, ale nie ma problemu z p2p. Przy radiówce natomiast nie mam limitu ściągniętych danych, ale za to p2p działa dopiero po 23.

Zorientuj się czy w Twojej kablówce nie będzie tak jak u mnie w radiówce i wtedy zdecyduj co dla Ci bardziej odpowiada.

Albo wybierz Netie. Ja nie mam żadnych ograniczeń i limitów.