Dylemat co do kupna skutera

Siemka ! Mam zamiar kupić sobie skuter. Rodzice proponują jakiegoś nowego “chińczyka” (romet, keeway itp.). Można im mówić ile wlezie, że podczas jazdy może mi koło odpaść, że nie ma gwarancji na silnik, i że śrubki odpadają. Może wy macie jakieś argumenty przeciwko chińczykom. Proszę pomóżcie mi, bo chciałbym sobie kupić jakiegoś dobrego używanego skutera (np. Peugeota czy Kymco). Z nowych mam możliwość oprócz tych chińskich kupić CPI ARAGON (CE) lub Kymco Super 8. Proszę pomóżcie !

Ja o chińskich skuterach w radiu (bodajże RMF FM) słyszałem, że się w nich ramy łamią, czyli cały skuter…

pokaż rodzicom w internecie opinie o tych skuterach ;p

Nom też to słyszałem. Ale moi rodzice uważają że lepiej jest kupić nowy skuter “ble ble ble” bo tam jest “gwarancja” a w używanym nie ma. Lol poradźcie coś !

Jedyna możliwość to pokazanie rodzicą opini na temat skuterów. Jak poczytają wypowiedzi jakie złe są te nowe skutery to powinni zmienić zdanie:D

Kymco super 8 jest bardzo fajny. Dużo o nim dobrego słyszałem jeżeli masz możliwość kupna go to się nie zastanawiaj.

W chińskich baki z benzyną lubią odpadać

Macie jeszcze jakieś argumenty przeciw ?? Teraz powiedzcie mi jaki skuter nowy bądź używany mogę kupić do 5600 zł