Dylemat dotyczący hostingu

(Robert Warszawa) #1

Mam dylemat, czy zostac na Yoyo czy przerzucic się na Boo. Na Nazwa.pl mnie nie stac jak na razie, zresztą z Home.pl jest tak samo....chociaż nie wiem ile kosztuje najtańsze konto w Nazwie.pl...

Tak więc w ankiecie proszę kierowac się tym, że to ma byc dla tych mniej wymagających, z niskim funduszem, itdp...

Aha, jeszcze jedno - musi byc miejsce na MySQL - nie dużo...ale dobrze aby było!

(Zagorskid) #2

Jak dla mnie w ankiecie brakuje OVH :wink:.

(Airborn) #3

ovh.pl

(Robert Warszawa) #4

Na OVH patrzyłem - lipa, trzeba podawac sporo danych i ogólnie - lipka!

OVH dodane do ankiety

(PaPuX) #5

A ja wole funpic.org

bo ma nieograniczoną bazę, działa stabilnie, jest darmowy i ma pojemność ok 2,5GB

(Robert Warszawa) #6

Wydaje mi się że Yoyo nie jest za dobre do PHP

(system) #7

A co to za ankieta? Porównywanie kitu typu yoyo czy prv do home.pl? Bez przesady, to tak jak porównywać forum DP do jakiegoś Zenek Site na fora.pl :?

Ja bym głosował tylko na płatne:

ovh.pl

home.pl

(Ja27) #8

Ja polecam LiveNet

(Skr3czu) #9

Nazwa.pl lub Home.pl najlepsze Polskie hosingi jak dla mnie :slight_smile:

(Robert Warszawa) #10

Napisz mi coś więcej na ten temat...!

OVH ma teżdarmowe konto... ale jest lipa! Patrzyłem... Nawet nie chodzi mi o darmowe... o tanie...! Dla mniej wymagających... Czytałeś:

Tak więc w ankiecie proszę kierowac się tym, że to ma byc dla tych mniej wymagających, z niskim funduszem, itdp...

(Gosimek) #11

ifastnet.com <- najlepszy darmowy hosting xD

* 300 MB free web space

* 30 GB free monthy traffic

* PHP scripting support

* Free MySQL database

* Banner free - No forced adverts!

* No file size limitations

* No forum posting required

* Instant activation

Pozdrawiam :wink:

(system) #12

robert_warszawa , a więc mówisz, że home.pl jest dla ludzi mniej wymagających, z niższym funduszem? A to dobre. :roll:

Dla mniej wymagających z niskim funduszem są "firmy" typu http://www.skip.pl

(Monczkin) #13

robert_warszawa możesz tak zapoznać się w końcu z regulaminem ?? Kolor czerwony zostaw w spokoju :evil: Kolor został wywalony

(Robert Warszawa) #14

Nie mówię, że Home jest dla mnie wymagających, ale dałem do ankiety...

Monczkin: Regulamin... e tam... w każdym regulaminie piszą to samo...

PaPuX: Prosiłbym o więcej informacji...

Możecie podawac zagraniczne serisy... ale z darmowymi ofertami... Kumacie? (Boże, co za ludzie... nie rozumieją jak się do nich normalnie mówi, a z XXXX robią problem...)

EDIT

Z takim słownictwem to nie tutaj. A na prośby moderatorskie radze reagować zamiast wdawać się w zbędne dyskusje.

Sdar

(Monczkin) #15

robert_warszawa przestaje mnie bawić zabawa, którą usiłujesz uskuteczniać. Skoro prośby nie trafiają do Ciebie, to może wyciąganie konsekwencji coś zmieni.