Dylemat przy kupnie Asus'a K50AB

Witam :slight_smile:

Stoję przed pewnym dylematem przy kupnie latopa.

Otóż juz niemal w 100% jestem zdecydowany na kupno Asus’a K50AB, bo przede wszystkim poszukuję laptopka do mniejwięcej uniwersalnych (ale nie bardzo wymagających) zastosowań do 2400 zł i dedykowaną kartą graficzną klasy podobnej jak ten Asuskowy Radeon HD 4570. Wszystko ładnie, ale ja zwolennikiem Visty nie jestem :smiley: i chciałbym wgrać Xp’ka. Widziałem jednak na przeróżnych forach, że są kłopoty z dostosowaniem sterów do Xp’ka w tym lapku czy ktokolwiek orientuje się czy da się wogóle z tym poradzić ?

Lub może wie ktoś jaki proównywalny laptop mógłbym znaleźć, mający lepsze wsparcie sterowników do XP ?:slight_smile:

Wystarczy zobaczyć na stronę Asusa by się przekonać, że do tego modelu producent nie przewiduje sterowników dla Windows XP

Właśnie tak zrobiłem, a szkoda bo to naprawdę niezły model i gdzieniegdzie okazyjne ceny, a nie mam gwarancji, czy stery pod XP będą :frowning:

Tylko nie wiem po co się upierasz na tego nieszczęsnego XP-ka. Kup sobie z Vistą home Premium z kuponem na bezpłatną aktualizację do Windows 7 i po sprawie

Nie jestem poprostu miłosnikiem tego systemu, zdecydowanie wolę XP’ka :slight_smile: chyba ze wpadnie mi w rece juz pelna wersja Windowsa 7 :smiley: