"dymki" na stronach wyświetlane w złym miejscu

Problem polega na tym, że dymki na stronach www, które wyświetlają się po najechaniu kursorem na jakiś aktywny obrazek lub napis (to odnosi się do BloodWars), pojawiają się zawsze po lewej u góry strony, co uniemożliwia przeczytanie ich. W tym samym miejscu się zjawiają, kiedy trzeba w dany obrazek lub napis kliknąć. Miałem drobne problemy z reinstalką systemu (instalator nie wgrał kilku plików), lecz wtedy jeszcze wszystko chodziło, ale prawdopodobnie ashampoo usunął jakiś plik. Nie jest to wina przeglądarki, gdyż dzieje się to i w Operze i w IE.

moje pytanie brzmi - jak przywrócić otwieranie się dymków przy kursorze? :confused:

Nie wiedziałem jak opisać to zjawisko… mam nadzieję, że udało mi się to zrobić jasno. :wink:

pozdrawiam

EDIT: domyślam się, że to ashampoo, ponieważ przy skanowaniu usuwa mi także pliki potrzebne do działania winampa, więc chyba coś jest “zdeczka shamulcowane”. :confused:

Czy mógłbyś dodać screena abyśmy mogli dokładniej ocenić sytuacje w jakiej się obecnie znajdujesz? Sprawdź czy w ashampoo nie ma takiej opcji jak przywrócenie usuniętych plików i jak by było to oczywiście postaraj sie przywrócić.

Powiem szczerze, że szukałem i szukałem i szukałem, lecz nie znalazłem przywracania… pliki z winampa odzyskałem, ponieważ okazało się, że ashampoo usuwa pliki tylko do kosza, a winamp wyświetlał komunikat o braku danego pliku. Oczywiście kosza już nie mam, lecz chyba nie zajęłoby mi dużo czasu znalezienie potrzebnego pliku :slight_smile:

Screeny z miejsc, które mi o sobie codziennie przypominają, lecz każda strona z takimi skryptami wygląda identycznie. Myszki nie widać - w pierwszym przypadku jest ona nad tym hełmem, w drugim nad dobrą bandaną:

77538414re3.th.jpg

69406255zn5.th.jpg