Dysk 1000GB - 3 Bad Sectory - jak naprawić

Witam, zastanawiam się jak naprawić dysk 1 TB Seagate z takim czymś:

beztytusu.png

Uploaded with ImageShack.us

beztytuuauo.png

Uploaded with ImageShack.us

jak mogę go naprawić bez utraty danych ? jakiś HD regenerator pomoże ?.. Pozdrawiam

program HDAT2 na płycie ultimate boot cd

hd regenerator naprawi o ile są to błędy w stylu rozmagnetyzowania itp… jak fizyczne uszkodzenie powierzchni pomoże tylko serwis :frowning: Ten program hdat2 także wygląda nieżle

Ja kiedyś parę zim temu używałem Norton Disk Doctora, wyłączał błędne sektory. Druga rzecz którą robiłem to szukałem innego dysku.

Od czasów wycofania z użytku dysków megabajtowych i paru-gigabajtowych nie miałem żadnych problemów, więc nie wiem jak powyższy program działa na NTFS i nowych dyskach.

Teraz patrzę i w Ultra DMA CRC Error Count z 19 zrobiło się 86 :confused: co mam zrobić żeby to znikło ???

Oddaj go do sklepu, ile już Ci ich sypnęło badami? Chyba przy trzeciej awarii możesz zamiast dysku dostać pieniądze i sobie coś normalnego kupić.

MHDD, kopię ważnych rzeczy trzeba zrobić.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic868490.html

Ultra DMA CRC Error Count

Zacznij od zmiany taśmy, podaj model zasilacza.

zamieniłem taśmę od CD-roma do dysku … a zasilacz to Modecom Premium 350 Wat, zasilacz raczej nie bo mój ojciec go kupował pare miesięcy temu w sklepie… ale nie wiem

Pojawia się więcej tych błędów?

Kojarzę, było pisane że to nie najlepszy zasilacz, ale i tak pewnie go nie wymienisz, ale ten dysk wymień, sprzedający niech daje nowy najlepiej bez naklejek ‘‘dysk to po serwisowy szrot’’, lub zwraca pieniądze i kup sobie innego polecanego 1TB.

nie, na razie stoi w miejscu… ale odpaliłem na noc HDD Regenerator z płyty i przez całą noc + czas w którym byłem w szkole to około 15 godzin i przeskanowało tylko 200Gb, nie wykazało żadnego Bada a zostało jeszcze 800GB, jest jakiś program którym sprawdzę w jakim dokładnie miejscu znajdują się te bad sektory?

Tego nie używaj, jest lepszy i do tego darmowy MHDD do instrukcji wcześniej podałem link

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic868490.html