Dysk 320GB problem z pamięcią

(Lanryna) #1

Witam wszystkich mam problem "DUŻEJ WAGI" robiłem formata za pomocą płyty CD z Windowsem czyli instalowałem nowy system podczas instalacji instalator prosił o wybranie dysku na jakim ma być owy win zainstalowany wzkazałem dysk "C" jako partycje docelową i tu moje zdziwienie faktem,że tylko te partycje widział a miałem dwie jedna na wina a druga na reszte,która została wczesniej sformatowana.zainstalowałem system i po wejściu w "Moj Komputer" okazało się,że mam tylko partycje "C" o pojemnosci 127,99GB i tu pytanie co sie stało z resztą miejsca na dysku???? gdy wejde w panel sterowanie, narzędzia administracyjne,magazyn,zarządzanie dyskami pokazuje mi dokładnie tak samo i zadnej innej partycji... dodam,że windows profesional bez serwis paka dopiero będe dogrywać... Może to byc wina win'a???? jest to wersja z 2002r... czy to w ogóle możliwe,że win nie widzi tego miejsc???? proszę o szybka pomoc

(MaRa) #2

Windows XP bez servicepacków?

On widzi tylko 120GB.

(bartib) #3

pewnie masz xp bez Service Packa. Zainstaluj Service Pack 2, a najlepiej 3 Wtedy system zobaczy cały dysk. Wejdź w zarządzanie komputerem (menu Start | Uruchom wpisać compmgmt.msc i wcisnąć [Enter]), w następnie magazyn i zarządzanie dyskami. Tam pozostałą część dysku, dotychczas niewidoczną podzielisz na partycje.

(Lanryna) #4

dobra jak pobiore paka 3 to zobacze co i jak i dam znac jak by sie nie udalo,.....

(Frog) #5

landrynagt , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif