Dysk C - otwórz za pomocą

Witam, jak w temacie, gdy próbuję otworzyć dysk C lub D to otwiera się lista programów do wyboru za pomocą których można je otworzyć. Jak rozwiązać ten problem?

Skoro już napisałeś w tym dziale, to należałoby wstawić obowiązkowe raporty.

Pokaż logi z narzędzi OTL + GMER + UsbFix.

Z OTL pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt , natomiast w USBFix używasz opcji Listing uprzednio podłączając wszystkie posiadane pamięci przenośne.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

Oto logi:

OTL

Extras

GMER

UsbFix1 i UsbFix2

Log z usbfix podzieliłem na dwie części bo komp ma tylko dwa wejścia USB w tym jedno zajęte przez mysz

Mi chodziło o Listing , a nie o Research. Mniejsza z tym… Chociaż wymieniono to, co jest na usuwanie.

W białe dolne okno Custom Scans/Fixes w OTL wklej:

Run Fix i zatwierdź restart.

Potem log z usuwania (raport, który wyskoczy po usuwaniu OTL-em) oraz nowy log robiony opcją Run Scan.

log z usuwania

nowy log

sorki ze tak długo ale to nie mój komp i dopiero teraz mam do niego dosteęp :slight_smile:

W OTL wklej jeszcze taki skrypt:

Run Fix , potem klikasz w OTL przycisk CleanUp , co go usunie z dysku razem z kwarantanną.

Wyłącz i włącz Przywracanie Systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP/Vista/Windows 7.

Zabezpiecz się przed takimi infekcjami przy pomocy Panda USB Vaccine.