"Dysk docelowy pełny" a jest Pusty co jest?

Nie mogę zrzucić gry na pendriva ważącej 8 gb a pendrive ma równo 14,6 gb i usunąłem wszystko i pisze że pełny…

System plików na pendrive to zapewne FAT32 ,w tym systemie jest limit dla wielkości jednego pliku - 4GB, jeżeli gra jest w jednym pliku ( iso ) to sformatuj pendrive w NTFS i powinno pójść (sformatować możesz z poziomu “zarządzania dyskami” , lub z prawego myszki na urządzeniu w oknie Komputer)

Kurde nie pomogło jak to zmienić z tego FAT32 żeby poszło?

Podpinasz pendrive > kliknij prawym na Komputer w menu start i wybierz : Zarządzaj ,wybierz (Magazyn) Zarządzanie dyskami ,następnie kliknij prawym myszki Dysk (pendrive) i wybierz formatuj,jako system plików wybierz NTFS a innych opcji nie zmieniaj , możesz wykonać “Szybkie formatowanie”.

Ale nie mam tam opcji do wybrania na NTFS jest tylko FAT32

Kliknij w oknie Komputer prawym na pendrive i wybierz Właściwości > następnie Sprzęt ,wybierz Pendrive (USB FLASH) i kliknij znów w Właściwości > Zasady , zaznacz Optymalizacja szybkiego usuwania, zastosuj zmiany i sprawdź czy jest dostępny NTFS.

Ewentualnie użyj tego programu : http://www.dobreprogramy.pl/HP-USB-Disk … 27581.html

dalej niema tego NTFS, jak uzyc tego programu?

Zainstaluj i go uruchom > wskaż podpiętego pendrive > File system: NTFS. Podaj model pendrive ,może on nie ma opcji NTFS…?

no włąśnie niema tam chyba :[

Co to za pendrive ?

Kingston 16 GB

Z tego co widzę w necie nie tylko Ty masz z tym problem …klik

Edytowane/Dodane

Spróbuj jeszcze raz zmienić w Sprzęt z “Optymalizacja szybkiego usuwania” na “Optymalizacja wydajności” > sprawdź czy jest NTFS, z tym że teraz będziesz musiał używać “Bezpiecznego usuwania sprzętu”

(Możesz spróbować jeszcze pod EASEUS Partition Master)

już działa Dzieki do zamknięcia.