Dysk G jest niesformatowany

Witam dzisiaj przegrałem pliki na pendrive, i gdy chcę go odpalić, piszę dysk g jest niesformatowany. Co to może oznaczać ? czy pendrive jest zepsuty ? Proszę o pomoc !

PS. przepraszam za zły dział, ale nie wiedziałem gdzie to napisać .

daniel45205 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Cześć,

odpalasz na tym samym komputerze? Skanowałeś system antywirusem, nie masz żadnego szkodnika?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

To jest takie pisanie jak Groch z Kapusta, gdzie nie wiadomo o co chodzi. Ale z pewnością bliżej bym była, ze tradycyjnie gdzie w Polsce dużo jeszcze używa się Windows XP z plikami FAT32, robi się kopie plików NTFS i wkłada do starocia z FAT32. I komputer widzi to co piszesz. Najpierw powinieneś napisać dać informacje, w jakim systemie miałeś oryginalnie sformatowany ten pendrive?. Czy w systemie FAT32 czy w NTFS?. I jakie pliki kopiowałeś?.

:lol: :lol:

Opiszę wszystko dokładnie jak było a więc :

U mnie na komputerze jest zepsuta stacja dysków, a chciałem zainstalować sobie grę twierdza warchest. Skopiowałem wszystkie pliki na laptopie brata.Włożyłem pendrive’a do komputera i wyskoczyła wiadomość, że dysk G jest niesformatowany.Na laptopie brata również jest taka wiadomość . Mam windowsa XP .Moje pytanie brzmi : Czy da się tego uniknąć lub czy da się odzyskać pliki ?

Mam inne pytanie, jak chcę zrobić format to pisze tak :

28548425450100782695.jpg

Czy to oznacza, że wykasuje mi tylko 8mb z pendrive’a ? Błagam o pomoc !

Dodane 03.07.2013 (Śr) 11:06

Błagam o pomoc ! Proszę ! To jest bardzo ważne ! Czy wykasuje mi tylko 8mb z pendrive’a ? proszę o pomoc !