Dysk jest chroniony przed zapisem

gdy podłanczam mp3 do usb wyskakuje cdysk g ale gdy chce coś wgrać pojawia się napis że dysk jest chroniony przed zapisem jak to zrobić żeby coś wgrać :frowning:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 15:56

chciałem sformatować ale niewiem czy będzie dalej soft

Witam! Ja w swojej MP3 miałem taki sam problem,wyciągnąłem bateryjkę i po kłopocie tyle że moja była No name

Zobacz czy nie masz przepełnionej MP3. Nawet takie banalne przypadki mogą się zdarzyć.

zobacz czy przypadkiem nie masz wcisnietego przycisku który uniemożliwia przyciśniecia innych klawiszy (chyba hold)

ja mam taki sam problem ale w tym przypadku to nic nie pomaga.Mam odtwarzasz Philips SA 1210.Wylaczam blokade klawiszy, wyciągam bateryjke,podłaczam do innego portu USB.I nic nie działa,dalej jest chroniony przed zapisem.Odtwarzacz jest z dyktafonem i najlepsze jest to do folderu z nagraniami z dyktafonu mozna skopiowac plik a do tego głownego z muzyką nie.Bede bardzo wdzieczna jak ktos pomoze mi to rozwiązac

Przy tym odtwarzaczu nie ma zadnych suwakow które mogłyby słuzyc blokowaniu zapisu.W instrukcji tez nic nie pisze, bo przeczytałam ją chyba 3 razy.