Dysk jest, danych nie ma!

mam dziwny problem… mam 2 dyski- jeden sprawny, podzielony na partycje C i D i dysk S którym mam problem.

Poprostu wchodzę na dysk S i nie ma nic! A pisze że jest- całkowity rozmiar 290 GB wolnych 270… Więc gdzie są te pliki? Gdy włączam np. gadu gadu które jest zainstalowane na S wszystko działa, tak samo z innymi programami. Pliki nie są ukryte- jest zaznoczone pokaż ukryte pliki.

Postanowiłam najpierw tu napisać zanim coś zrobię. Mam go sformatować i wszystko jakby nigdy nic? Bardzo mi zależy na tych danych. Podobno gdy ustawię dysk na slave odzyskam dane- czy to prawda i czy to bezpieczne? Czy jest jakiś inny sposób?

a przy użyciu jakiegoś programu do zarządzania plikami np.totalcomandera -tez nic nie widać ?

-a sam montaż lub demontaż nie powinien wpłynąć na zawartość dysku…

total commander nic niewidzi…

Odznacz :

Ukryj rozszerzenia znanych typów plików

Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego

nic nie ma

A czy masz włączone przywracanie systemu dla tego dysku. Być może że to czego brakuje to kryję się w katalogu System Volume Information. Spróbuj wyłączyć przywracanie systemu dla tego dysku i wtedy sprawdź.

Powinien być - RECYCLER , System Volume Information [Win XP]

Jeśli nie ma tych plików , znaczy ze nie widzisz wszystkich plików na dysku .

a gdzie jest ten folder?

Jeżeli masz odkryte pliki i foldery ukryte i systemowe to oba te foldery znajdują się na twoim dysku i powinnaś je widzieć

wyłączyłam przywracanie systemu dla s i nic tam nie ma nadal…

Zrób jak proponuje Maestro00 - nie masz tam danych więc nie będzie problemu z formatowaniem

a tak dla pewności

-jakiś program do odzyskiwania utraconych danych…

Odzyskiwanie danych