Dysk SATA do 200 złotych

Wydaje mi się że coś nie tak jest z dyskiem sprawdzicie screen z HD Tune http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc90cd4d45a21b50.html

Reallocated Sector Count jest moim zdaniem trochę podejrzane 

No na dzień dobry powinien już iść na gwarancję. Są uszkodzone 2 sektory.

To co na gwarancję czy poczekać jeszcze?

Mam żądać zwrotu kasy czy wymiany na inny,kupiłem go na miejscu w sklepie komputerowym?

Po dwóch dniach coś takiego się zrobiło nie mam szczęścia

 

W Cristal Disk Info żadnych błędów nie,czyżby HD Tune coś przekłamywał?

Nie pokazuje, bo jest to liczba jeszcze nie zagrażająca normalnemu użytkowaniu, ale będzie przybywać. Najlepiej na dowód byłoby wydrukować smart z hd tune, wołać o zwrot i kupić to co polecali ci wcześniej.

Ok to wydrukuje i idę do nich z dyskiem i tyle,I kupię Goodram C50 60GB i to będzie dobry zakup?

Na pewno lepszym niż kingston z tym przekrętem. Co do tego wydruku jeszcze jak ci nie uwierzą to niech sprawdzą na miejscu.

Nie będzie. Za 230 zł dostaniesz nowy M500 120 GB. Na allegro może znajdziesz trochę taniej.

OK któryś z tych co podaliście wybiorę.

@Odyniec

 

Kosztuje teraz na morele 189zł. Ale każdy raczej powie, że lepiej dołożyć do większego i nie kupować dwa razy :slight_smile:

I nie przepłacaj w jakichś podrzędnych sklepach komputerowych tylko kup taniej w internecie i jeśli koniecznie chcesz to wybierz np. odbiór osobisty.

Jutro umówiłem się ze sprzedawcą i będę się domagać zwrotu kasy.Jak się nie dogadam to niech dają drugiego kingstona i tyle.

 

Oddali mi kasę za tego kingstona, więc zamówię tego Goodram C50 60 GB bo nie widzę sensu wkładać większego dysku bo i tak mam na dane stary talerzowy dysk.