Dysk sata i restarty przy wlaczaniu komputera

Witam,

Mam problem z ciaglymi restartami podczas wlaczania komputera. Po wlaczeniu nic sie nie dzieje,monitor sie nie wlacza mruga dioda dysku, trwa to okolo minuty pozniej restart kilka razy, startuje bios, nastepnie jeszcze restart, laduje sie xp tez dwa restarty i gdy pojawia sie ekran logowania windows xp wszystko jest ok… dalej dziala bezproblemowo…

Moja konfiguracja:

Windows XP Pro SP2

Gigabyte Technology Co., Ltd. 8IPE1000-G/L

1x Intel® Celeron® CPU 2.80GHz

768MB DDR-SDRAM

RADEON 9550 128MB

SONY DVD RW DW-Q30A

Zasilacz MODECOM 300W

Dysk Seagate 80GB ATA

Problemy z restartami zaczely sie gdy tydzien temu dokupilem dysk Sata Seagate 250 MB, system jest zainstalowany na nowym dysku… probowalem zmieniac port sata, zmienialem tez tasmy ATA probowalem roznych kombinacji… nic nie pomoglo, W biosie probowalem opcji ONBOARD SATA na auto probowalem tez manual, zawsze to samo, DYSK Priority ustawiony jest na dysk sata, nie wiem co jeszcze moge zrobic… Pozniej wszystko jest ok gdy zaladuje sie win xp, dysk dziala poprawnie, ale wlaczenie komputera bo przerwie chociazby pol godziny trwa 5 min albo i dluzej…

Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc…

pozdrawiam

Jaki jest ten Modecom? MC, FSP czy coś innego?

Nie jestem pewien…

Na obudowie zasilacza jest napisane:

MODE COM

MODEL: FEEL - 300 ATX dalej jest tabliczka z napieciami i na niej jeszcze mala naklejka PFC

Do zmiany, bo Ci kompa spali.

Amacrox Warrior 350W ~110 zł lub 400W ~160 zł.

Ok, dzieki wielkie pozdrawiam…

Wymień zasilacz na jakić z dobrymi napięciami najlepiej firmy Tagan

No czekaj już pali. :x

Ten zasilacz jest za słaby do Twojej konfiguracji. Na dodatek z tego co wiem Celerony mocno się grzeją i biorą przy tym dużo prądu.

Np.

Amacrox