Dysk Seagate sATA 80 GB i dwa winy XP

Witam mamy z bratem taki problem, otóż niedawno kupiliśmy sobie nowy dysk sATA, wczesniej mielismy ATA .Wczesniej jak i teraz chcemy miec dwa windowsy (każdy swojego) brat na partycji C ja na partycji F …

Jednak tu sie pojawia problem, otóz instalacja obu winow przebiega normalnie i uruchamianie takze do pewnego momentu…

Po paru uruchomieniach brat chce wlaczyc swojego windowsa a tu wyskakuje blad, że plik Boot.ini jest uszkodzony !!

mojego windowsa na F za kazdym razem da sie uruchomic, nie ma zadnego bledu… jak podglądam pliki na C wszystko jest ok Boot.ini takze !!

Co może byc tego przyczyną??? dodam jeszcze,ze jak przez krotka chwile jak dziala windows na C to gdy ja wlaczam swojego to system chce sprawdzac bledy na C , no i potem sie tamten chrzani i tak w kołko… :evil: :twisted: :evil: :evil: kolega mowi, że to wina kontrolera lub też kabla od dysku…

Sterowniki przy instalacji F6 do sata zapodajecie???

tak musimy podac stery bo w innym wypadku nie wykryje dysku…

bartus2003: PO co wam 2xWindoza ? Nie latwiej 2 konta ? :shock:

wlasnie skoro macie obydwa te same windy to po co dwa. konta mozna tak podzielic ze naprawde bedziecie na nich miec co innego

mozna miec owszem da konta na jednym winia ale tak juz zroiblismy , poneiwaz jak jeden spieprzy windowsa to klapa na dwa konta ,a tak mamy sobie dwa winy i robimy co chcemyl… jednego nie bedziemiy miec wiec szukamy problemu z 2

wklej Boot.ini

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(2)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

czy nie powino być tak???