Dysk sieciowy nie budzi się. [WELLAND NETSHARE ME-740 AN]

Witam.

Jakiś czas temu zakupiłem obudowę sieciową Welland Netshare me-740an. Zainstalowałem w niej dysk WD CAVIAR 400 GB. Po wielu problemach z instalacja i konfiguracją w końcu udało mi się uzyskać dostęp do dysku, zmapowac go itd. Zrobiłem to na dwóch komputerach. Jeden z Windows Xp, drugi z siódemką. Obudowę podłączyłem do routera Linksys WRT54G2. Oba komputery działają w sieci bezprzewodowej. Niby wszystko ok, ale okazało się, że dysk nie budzi się ze stanu uśpienia. Mogę ustawić oczywiście, aby dysk w ogóle się nie wyłączył, ale po coś jest opcja sleep time. Czas bezczynności, po którym dysk wchodzi w stan uśpienia mogę ustawić w zakresie od 5 do 60 minut, gdzie poniżej 5 oznacza brak stanu uśpienia. W panelu sterowania obudowy w przeglądarce istnieje opcja reboot. Po jej wciśnięciu dysk w kilka chwil się uruchamia i można z niego korzystać, ale z tego co wiem powinien się obudzić nawet po zwykłym wejściu na jego napęd w Total commanderze, czy moim komputerze na pulpicie. Z racji na to, że przycisk reboot działa, zakładam, że sam mechanizm budzenia jest sprawny, więc proszę o informację i pomoc w odpowiedniej konfiguracji systemu, bądź routera tak, aby obudowa dysku dostawała odpowiedni impuls na pobudkę.

Z góry gorąco dziękuję.