Dysk SSD czy HDD ? Czy oba razem

Ja w swoim laptopie zamontowałem dysk hybrydowy Seagate Momentus XT 500gb 7200. Ma on dodatkową partycję 4gb SSD , która bardzo przyspiesza proces ładowania się systemu czy używanych programów jest to idealny kompromis pomiędzy dyskiem SSD czy HDD.

Momentus nie jest zadnym kompromisem 8) jest szybszy lekko od standardowych 2.5’’@7200rpm, ale nadal troche mu daleko do zwyklego 3.5’’ desktopowego, a do SSD - wiecznosc…

za http://www.expertreviews.co.uk/internal … s-xt-500gb

przykladowo Vertex 2 80GB: vertex2hdtune1.th.jpgvertex2hdtune2.th.jpg bez TRIMa 8)

Witaj prawdopodobnie masz 7.9 na pamieciach bo masz 12GB. Podejzewam ze jesli bys zostawil 4GB lub 8GB wynik bys mial inny, Jesli bys mial czas to wyjmij kosci tak abys mial 4GB albo 6GB lub 8GB jak ci lepiej i zapusc test czy wynik zostanie taki sam??? DZIEKI i czekam na screna, Tak poza tematem. Jaki ten geforce jest dokladnie??? firma i ilosc pamieci bo jestem nim zainteresowany a wiem ze maja rozne ilosc pamieci???

Wybacz - ale dla czyichś zachcianek nie chce mi się grzebać w kompie. (1 zasada informatyczna - jeśli coś działa - to się tego nie dotyka) Mogę cię jednak zapewnić - że wpływ ilości pamięci ma jakieś tam znaczenie (w końcu pomiary są dokonywane na danych które Windows kopiuje do- i odczytuje z pamięci, więc jeśli tej jest za mało, to wydajność będzie mierna). Natomiast jakiś czas temu testowałem na swoim blaszaku pamięci OCZ znajomego - 3x 2 GB i o ile pamiętam indeks wydajności nie drgnął - nadal było max.

Co do GF - to jest to Gainward GTX580 1536MB GDDR5 384B (NE5X580010CB-1100F)

Co do Vertexa - to posiada on interfejs SATA 2.