Dyski twarde

A co myślicie o dysku WD Caviar 160GB ATA 8MB ? bo w poniedziałek kupuje :slight_smile:

Ja miałem już 3 dyski (20 GB. 40BG, 160 GB - obecnie) wszystkie marki SAMSUNG, jestem z nich bardzo zadowolony, nie mogę powiedzieć o nich złego słowa :smiley: Gorąco polecam :slight_smile:

Killer, jesli idzie o Caviary, to mam teraz 80-gigowego i nic złego powiedzieć nie mogę. Poprzednio miałem staruszka 30- gigowego, też Caviara, i chodzi dalej na innym kompie, chociaż ma już 4 lata.

nie prawda że nie należy kopuwać nic z rodziny Samsung !!

Tylko dlaczego zamieściłeś to w dziale Gry ?

Pogrywasz sobie :frowning:

Przenoszę ==:> Na Luzie

Najlepiej 80 GB … No chyba, że jesteś piratem :x

Ja polecam dysk Western Digital WD800JD-00HKA0 (80GB,7200Rpm, SATA)

Czyli wychodzi z tego że jak ktoś ma duży dysk np. 200gb to jest piratem. Wydaje ci się. Czasami duży dysk jest potrzebny do całkiem innych zadań. Ja polecam na tą chwile dyski dla każdego inne. Wszystko zależy co ktoś będzie robił na kompie. :smiley:

Daruj sobie taki insynuacje.

asterisk własnie widze że mi 10 postów usunołeś :? dzięki :expressionless:

p.s Kuba ja po prostu jestem przyzwyczajony do pisania postów jeden pod drugim ale już nawyk znika powoli :x terapia usunięcia 10 postów moich przez moderatora skutkuje :?

Ja zaryzykowalem i kupiłem Samsunga 160GB i jak narzie jestem happy, zreszta samsung dał mi 3 lata gwarancji a seageta dawal mi rok wiec sie nie zastanawialem, a w londku nie ma problemow zeby ci wymienili jak sie zepsuje.

I bardzo słusznie. Samsungi są bardzo wadliwe. Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Gregor10 :arrow: Po co jeden post po drugim?? Nabijasz jesteś??

Ja bardzo polecam ten: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7454, z tego powodu, że dyski tej firmy są bardzo ciche, bezawaryjne. Mam je na każdym kompie i jeszcze ani jeden nie padł.

Naucz sie wreszcie uzupełniać swoje posty,

używając opcji Zmień.

To nie Chat.

Uzupełnienia skasowałem :smiley: