Dyskietka odzyskiwania systemu

Witam.Miałem zainstalowany nielegalny system Windows XP Profesional i na tym systemie nie miałem żadnych problemów ze stworzeniem kopi zapasowej na dyskietce.Niedawno kupiłem Windows XP Home Edition,zainstalowałem program do tworzenia kopii zapasowej z Windowsa XP Home Edition,ale nie mogę utworzyć dyskietki odzyskiwania.Po uruchomieniu kreatora kopii zapasowej otrzymuję raport"Nie można utworzyć plików dla dyskietki odzyskiwania.Operacja została przerwana"Czy można to jakoś naprawić?

Hmm… Twój problem polega właśnie na zmianie XP Professional na Home. Aby utworzyć dyskietki odzyskiwania musisz doinstalować z płyty instalacyjnej, z folderu ValueAdd program NtBackup. Tyle że… próżny Twój trud :D. XP Home i tak z tej dyskietki nie uruchomi procedury ASR ->

http://support.microsoft.com/kb/302700/pl

P.S. Rzuć okiem jeszcze na ten wątek.

Dzięki za podpowiedż.XP Profesional miałem piracki,a na orginał nie było mnie stać dlatego kupiłem orginał XP Home.Program NtBackup doinstalowałem,ale i tak nic z tego. Pozdro.

Złączono Posty : 29.01.2007 (Pon) 11:13

Witam.Mam jeszcze jedno pytanie,gdy zrobię kopię dysku C gdzie mam zainstalowany system i nagram to na płyte,to czy wrazie awarii komputera, po zainstalowaniu nowego systemu będę mógł tą kopią przywrócić komputer do obecnego stanu(nie dotyczy pozostałych dysków),bo tamte się nie formatują. Pozdrawiam.