Dyskusja na temat programów antywirusowych

Witam zamieszczam ten wątek po to że nie ma gdzie dyskutować na temat programów antywirusowych i zdawać relacje podczas testów różnych lub przygody z programem

dobra pierwszy

jak byłem jeszcze młody to pamiętam jak miałem avasta i pokazał że jest wirus się wtedy wystraszyłem i nie chciał się usunąć wtedy zrobiłem natychmiast wyłączyłem Windows i robiłem szybko format :smiley: ale wtedy byłem wystrychany :smiley:

To jest chyba dla początkujących w tym temacie.

Dla mnie najlepszy jest NOD32.

OMFG

2 tematy wcześniej:

viewtopic.php?t=280752

lysysz , ja czytałem w gazecie chyba Komputer Świat w sprawie podczas testowania programy znaleziono dwa wirusy wtedy to miałem powód do śmiechu no a cóż zdarza się

zobacz ten temat jest wiele ciekawych dyskusji! viewtopic.php?f=6&t=268735

A to będzie ogólna dyskusja i przygody związane z programem

ok niech będzie ja mam F-Secure 2009 z KŚ i jest bardzo dobry! przetestowałem kilka F-Secure i tylko wersja 2008 nie przypadła mi do gustu! Avast był ok z Nodem nie mam dobrych wspomnień a za Kasperskiego nigdy bym nie zapłacił nawet połowy jego ceny!

Masz w po 2 temacie o przygodach -.-’

Każdy użytkownik poniżej 100 postów chyba ma taki temat .

To jakiś rytuał czy coś ?

Pioter233 zgadzam się w Twoim podpisem ale chyba szukajka niektórym nie działa albo nie chcą z niej korzystać! Temat dość ciekawy ale o av na tym forum aż pełno!

Ok to ja też się wypowiem. Na początku kilka lat temu jak miałem problemy z komputerem( z obsługą) to był norton (i to nielegalny)był avast home, czasem korzystałem tylko z antywira on-line a teraz jest ashampoo antywirus(półroczna wersja z komputer świata)