-DYSKUSJA- Nowy wygląd Youtube

Strasznie mnie denerwuje odmieniony wygląd Youtube. O ile na stronie głównej niewiele się pozmieniało, o tyle wokół odtwarzacza filmów pełno jest innowacji robionych chyba pod myspace i facebooka. Komentarze można oceniać ale marne szanse na zobaczenie swojego głosu “w górę” lub “w dół”. W ogóle nie istnieje już coś takiego jak czerwony kciuk w dół, a przynajmniej ja się z tym nie spotkałem - jedynie głosy pozytywne, i wo chyba od +2. Durny podział komentarzyL: 1. Dodającego 2. Najwyżej oceniane 3. Odpowiedzi video 4. Najnowsze. Chaos, bałagan. Ocena filmu? Zapomnijcie o pięciogwiazdkowej skali! Teraz możecie to “Lubić” albo “Nie lubić” i to dopiero po oddaniu głosu zobaczycie ile osób ‘liked this video’. Opis filmu, inne filmy autora, dodawanie do ulubionych - to wszystko zostało ukryte pod rozwijanymi paskami, które może wyglądają futurystycznie, ale są wysoce niewygodne.

Poniżej widzimy fatalny system oceniania i ‘wygodne inaczej’ opcje dodatkowe.

http://img269.imageshack.us/img269/3536/wiedz1.jpg

Tu mamy komentarze. Niektóre się powielają, poza tym pierwszy wiersz jest obok nazwy autora komentarza, a aby zobaczyć przybliżoną datę dodania lub zagłosować - trzeba najechać na komentarz.

***********************

Przepraszam za jakość obrazków, to wina konwersji Painta xD

Zapraszam do dyskusji.

Mi też bardzo nowy youtube się nie podoba jedynie to jak piszę się komentarze troche lepsze niż kiedyś system oceniania dno przyznam że guzik typu nie lubię jest przydatny bo niemożna było dawać 0 gwiazdek.

Po prostu dno i tyle.

Cała strona z filmikiem ma puste miejsca, (nie zawsze ale w większości)

http://www.iv.pl/images/44363212682957015251.jpg

Albo cały ten pasek,kolejne DNO!

http://www.iv.pl/images/26512715598489680161.jpg

Pozdrawiam,bd. edytował jak coś jeszcze znajde.

marudzicie…

używałem od dawna bety i mi się podoba, nie wiem o co wam chodzi :stuck_out_tongue:

Ja się wstrzymam z ocenianiem dopóki nie zapoznam się dokładnie z nowym interfejsem. Przekonałem się na własnej skórze, że jeżeli chodzi o komputery kwestia przyzwyczajenia jest najważniejsza :slight_smile:

Jeżeli tylko oglądasz filmy, to oczywiście lepiej jest popatrzeć na nowy inter face, ale jeśli udzielasz się od kilkunastu miesięcy-kilku lat, jak ja, to już wystawianie komentarzy i ocenianie komentarzy/filmów jest dość niewygodne ;D a opcja ‘lubię/nie lubię’ już w ogóle.

Jest beznadziejny.

Teraz na yt wchodze tylko wtedy kiedy naprawdę musze, bo sie nie da siedziec na nim dobrowolnie.

mam konto, piszę komentarze i jakoś mi to nie przeszkadza, kwestia przyzwyczajenia (to samo co było z tym forum :stuck_out_tongue: )

opcja lubię/nie lubię niby zła, ale nie przeszkadza to :stuck_out_tongue:

niby w czym jest gorsze pisanie komentarzy? bo zmienili wygląd?

No może z tym pisaniem przesadziłem :stuck_out_tongue: ale i tak ocenianie filmu i komentarzy innych jest beznadziejne, a oglądanie ocen znacznie utrudnione.

Dla mnie jest zbyt chaotycznie.

Myślałem, że to będzie coś dobrego, nowego, coś na rok 2010. A tutaj, cofnęli się w czasie ;/

Poza tym, rażą nazwy ocen. Podejrzewam że “Lubię to” i “Nie lubię tego” to sztywne tłumaczenie z angielskiego “I like it”, oznaczającego “To jest fajne” albo “Podoba mi się”. I teraz, zamiast dawnego 5/5 albo 5* mamy pisac Lubię to + ulubione ; )?? :smiley:

Mi się nie podoba…

Ciężko się czyta komentarze, mało przejrzyste, ale najbardziej zdenerwowało mnie zmienienie pięciogwiazdkowej skali, na to lubie/nie lubie!

CO za ludzie to wymyślili? Zawsze jak wchodziłem na filmik to pierwsze co to patrzyłem na oceny i to decydowało o tym czy będę/nie będę oglądał, a teraz żeby zobaczyć jak inni głosowali - sam muszę zagłosować. PORAŻKA!

Witam Was

A mianowicie tematu komentowania filmów,

Gdy nie wyświetlam wszystkich komentarzy tylko garść, to komentarze są w wielopoziomowym słupku gdzie widać kto odpowiadał na poprzedni komentarz (tak jak było wcześniej), a kto po prostu napisał nowy.

Leczy gdy rozwinę wszystkie komentarze to widoczne są w jednym słupku tak że nie widać który jest odpowiedzią, a który osobnym komentarzem.

Da się ustawić w szczegółach tak żeby był widok wielopoziomowy?

I jeszcze daty.

Daty komentarzy widać dopiero po najechaniu na konkretny komentarz.

Dla mnie bez sens! Można to zmienić?

Nie, nie, nie. Nic nie można zrobić, chyba że włamiesz sie do serwera Youtube, ale wtedy zapewne powrócą poprzedni “porządek”, zamkną serwis na 2 dni żeby szukać wirusów których będą się od Ciebie spodziewali, a Ty będziesz miał na plecach Google.Inc xD

Dodane 08.04.2010 (Cz) 18:19

jutjupp.png

Zmienili z “Lubię” - brawo x)

Dodane 02.05.2010 (N) 13:24

Mhm, teraz jeszcze nowy wygląd odtwarzacza. Kiczowaty, ale wygląda… znośnie. Wkurza mnie tylko to, że trzeba kliknąć jego obszar, aby w ogóle móc sterować odtwarzaniem wideo. Nie jest już integralną częścią strony /watch?v=xxxyyy tylko pobieranym z nowego źródła modelem flash.

Dodane 09.08.2010 (Pn) 23:23

ODŚWIEŻAM

  1. Oceniam komentarz. Daję za albo przeciw. I co widzę? NIC. Mój głos się nie liczy.

  2. Ocena filmu : Pozytywne 1234. Klikam Fajne. I co widze? NIC. Nadal 1234. Muszę kliknąć FAJNE jeszcze raz, aby głosów na tak było 1235.

  3. Mój komentarz sprzed 7 miesięcy ma ocenę +5. W rubryce Najlepiej oceniane komentarze widnieje komcio +6 i… +2.

  4. Co to za ciemnoszary pasek u dołu, ten z podobnymi czy tam polecanymi filmami? Klikam opcje WYŁĄCZ, a ten się tylko chowa, w dodatku rozwija się zawsze gdy zrobie pause/film się skończy.

A ja sie pytam - ■■■ is that?!