Dział na luzie

Podoba mi sie twoja koncepcja :spoko:

Dla mnie to tylko trzy kliknięcia : Zamknij , Przenieś, Żółta karteczka :slight_smile:

Pamiętajcie, że licznik postów jest swego rodzaju “wskaźnikiem poziomu autorytetu”. Im więcej postów, tym bardziej doświadczony user. Więc apeluję o nie usuwanie licznika postów.

nie do konca. W/g mnie powinno sie zlikwidowac licznik z dzialu NA luzie.

sory, ale bzura - dla mnie wyznacznikiem autorytetu jest jakość udzielanych odpowiedzi, a nie liczydła :slight_smile:

Jak najbardziej potwierdzam. :smiley:

Nic bardziej mylnego.

Twój pogląd wprowadza w błąd tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na tym Forum.

Tak więc wskaźnikiem poziomu autorytetu nie jest ilość postów!!

Na tym Forum liczy się jakość pisanych postów, nie ich ilość!!

:okulary:

Totalna bzdura, ktoś może mieć XXX postów i pisać “od tak” a nie posiadać żadnej wiedzy na dany temat.

Treść postu jest najważniejsza.

Policzmy… 5 osób już napisało, że nie zgadza się z CANALETTO , pewnie znajdą się następni amatorzy przytakiwania i nabijania licznika (bez urazy, Panowie). Moja sugestia to zamknąć temat do powrotu liska , który to razem z cebulą , krogulcem i bracią moderatorską zadecyduje o dalszych losach zarówno liczników jak i spamu na forum.

PS.

DeViL , gratuluję z wyprzedzeniem 1000 posta. :slight_smile:

Topiku na razie nie zamknę - być może ktoś

ma coś nowego do powiedzenia ( poza

liczeniem postów i spamem )

Zastanawiam się, po co cała ta burza mózgów?

Kanalizacja jest po to aby zbierać ścieki i ten dział temu tak naprawdę służy.

Młodzi ludzie (zresztą i ja nie jestem bez grzechu) mają tendencje do popisywania się szcególnie na publicznym forum, więc jest ku temu okazja w tym dziale.

Może to trochę trywialny przykład, ale obrazujący syutuację.

Puszczenie wiatrów w toalecie a na wytwornym przyjęciu to niby ta sama czynność a jaki piorunujący efekt dla tego ostatniego epizodu. :wink:

To samo jest z napisaniem głupoty do kolegi z GG a na publicznym forum.

I tu tkwi clou tego zjawiska.

Trochę za dosadnie :smiley:

Rzecz tkwi w tym, że niektórzy tego nie rozróżniają.

I właśnie tutaj widzę wzorcowo założony temat i ankietę:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=26937

Jak widać można założyć interesujący temat, dobrać do niego stosowną ankietę i prowadzić dyskusję na poziomie.

CANALETTO :brawo: :brawo: :brawo:

Skromny z Ciebie chłopak :stuck_out_tongue: