Działa Wam Skype?

Mi od godziny próbuje się połączyć z siecią i nic.

Net i wszystkie jego pozostałe dobrodziejstwa działają.

Mi nie i też od godziny się z nim męczyłem, aż sobie dałem spokój, bo na stronie skype też się nie można zalogować na swoim koncie więc to pewnie coś im się posypało.

nie działa u mnie też

Dzięki za info, już myślałem że mi firewall oszalał, czy coś.

nie można wejść do panelu logowania na skype.com a pobieranie nie chodzi

Dodane 22.12.2010 (Śr) 19:33

logowanie poszło ale instalator wisi na 23 % i pluje błedami

Dodane 22.12.2010 (Śr) 19:41

znowu coś padło czyżby ddos na serwery skype

Łódź też bez Skype.

nie tylko my w Polsce mamy problem ;/ znajomi z Rosji też powiedzieli że mają problemy - na pewno jest to wina “wikileaks” :stuck_out_tongue:

wiadomo cos kiedy skype zacznie znowu działac?

Na razie nie wiadomo kiedy naprawią połączenie. Na całym świecie skype nie działa.

P.S. Oto odpowiedź od producenta: “We are currently experiencing some problems with our network. Our engineers and site operations team are working non-stop to get things back to normal - thanks for your continued patience. Updates provided through heartbeat.skype.com and our Twitter account”

Nie narzekajcie, w końcu Skype padów nie ma aż tak często :wink:

a ja nawet nie wiem kiedy ostatni raz SKYPE miało problem. Nie to co nasze polskie GG, które się zacinało co drugi dzień przez te wspaniałe reklamy. Nie wiem jak jest obecnie teraz, czy to się zacina czy nie. Chociaż ostatnio byłem zmuszony użyć parę razy Gadulca - podczas pisania wiadomości GG się zawiesiło booo . . . musiała się wyświetlić reklama.

Niestety nie dziła chyba nigdzie. Rozmawiałem ze znajomym w czechach i usa. Mają ten sam problem :frowning:

Dodane 22.12.2010 (Śr) 21:37

dokłądnie tak jak piszesz. Ja też robiłem próby netu i działa. NIestety Skype nie działa na całym świecie :frowning: pisałem przez ICQ ze znajomym z CZ i na forum z USA i jest wszedzie off i mająte same pytania :slight_smile: Trzeba czekać cierpliwie :wink:

http://twitter.com/Skype

w Hiszpanii tez nie dziala

Już działa :wink:

@edit: działało, znów urwało mi w połowie rozmowy oO

Skype miało problemy więcej informacji tu http://www.skype.com/content/skype/intl … ount/login

Trochę ludzi używa skype. Jęk straszny po tej awarii :smiley: