Dzielenie Gier Na Kompa(DVD)

Witam ponownie po dłuższej nieobecności.

map pytanko a zarazem poszukuję programu.

A chodzi o to że.

Jeżeli mam grę na kompa na DVD(bądź pobrałem z Internetu obraz gry) i robie obraz tej płyty zrzucając go na komputer, a obraz ten zajmuje powiedzmy 2,1GB i teraz chciałbym podzielić tą grę tak żeby zmieściła się na “nośnikach CD”(czyli jak ma Np. 2.1GB to będą z tego 3 płytki CD)-nie chcę robić Ripa tej gry! !!

A najlepiej by było jak by w czasie dzielenia obrazu DVD na części mniejsze żeby tworzyła też jako obraz płyty tą cześć podzieloną gry.

Dlatego chciałbym wiedzieć jakim programem to da się zrobić i jak…

I żeby działało to jak wypale na CD(instalacja jak i sama gra).

ble co to za gra?

Roczek Ci nie długo szczeli a Ty regulaminu nadal nie przeczytałeś

:roll:

Nie mam żadnej gry na DVD do kompa.To jest założenie tylko że mam.

A co do regulaminu to w dobrym dziale umieściłem posta.

No to co bedzie z tym programem do dzielenia gier(obrazu gry DVD)

Pakujesz obraz winrarem z włączoną opcją dzielenia plików a wielkość ustawiasz na 700 MB

nikt sie nie czepia do tego gdzie go umiesciłes ale chodzi o to ze dzielenie gier z nośników DVD jest nielegalne!!

Robienie kopii legalnej plyty z gra do wlasnego uzytku jest legalne. Dzielenie nie ma nic do rzeczy. Mozna przechowac gre na nosniku CD.

Nie ma tekiej opcji.A że tym mozna zrobic to ja wiem(ale tak nie chcę robic to strata czasu i procka)Pozatym PowerISO tez potrafi dzielic gry DVD ale jest po angielsku i go nie kumam i nie wiem jak on tez to robi.Legalne oprogramowanie powaidasz hm… to po co takie robią oprogramowanie.

Dobra wielkie dzieki za pomoc co jej raczej nie dostałem.

Alkohol 120 %

Total Comander

My się chyba nie rozumiemy.

Przecież pobranie obrazu gry z internetu to jawne piractwo :x

Zamykam.

Na PW prosze o wyjaśnienie.