Dzielenie Gier Na Kompa(DVD)

(Anaxdin) #1

Witam ponownie po dłuższej nieobecności.

map pytanko a zarazem poszukuję programu.

A chodzi o to że.

Jeżeli mam grę na kompa na DVD(bądź pobrałem z Internetu obraz gry) i robie obraz tej płyty zrzucając go na komputer, a obraz ten zajmuje powiedzmy 2,1GB i teraz chciałbym podzielić tą grę tak żeby zmieściła się na "nośnikach CD"(czyli jak ma Np. 2.1GB to będą z tego 3 płytki CD)-nie chcę robić Ripa tej gry! !!

A najlepiej by było jak by w czasie dzielenia obrazu DVD na części mniejsze żeby tworzyła też jako obraz płyty tą cześć podzieloną gry.

Dlatego chciałbym wiedzieć jakim programem to da się zrobić i jak...

I żeby działało to jak wypale na CD(instalacja jak i sama gra).

(aju) #2

ble co to za gra?

Roczek Ci nie długo szczeli a Ty regulaminu nadal nie przeczytałeś

:roll:

(Anaxdin) #3

Nie mam żadnej gry na DVD do kompa.To jest założenie tylko że mam.

A co do regulaminu to w dobrym dziale umieściłem posta.

No to co bedzie z tym programem do dzielenia gier(obrazu gry DVD)

(Micromac) #4

Pakujesz obraz winrarem z włączoną opcją dzielenia plików a wielkość ustawiasz na 700 MB

(Artur520) #5

nikt sie nie czepia do tego gdzie go umiesciłes ale chodzi o to ze dzielenie gier z nośników DVD jest nielegalne!!

(Micromac) #6

Robienie kopii legalnej plyty z gra do wlasnego uzytku jest legalne. Dzielenie nie ma nic do rzeczy. Mozna przechowac gre na nosniku CD.

(Anaxdin) #7

Nie ma tekiej opcji.A że tym mozna zrobic to ja wiem(ale tak nie chcę robic to strata czasu i procka)Pozatym PowerISO tez potrafi dzielic gry DVD ale jest po angielsku i go nie kumam i nie wiem jak on tez to robi.Legalne oprogramowanie powaidasz hm… to po co takie robią oprogramowanie.

Dobra wielkie dzieki za pomoc co jej raczej nie dostałem.

(Micromac) #8

Alkohol 120 %

(system) #9

Total Comander

(aju) #10

My się chyba nie rozumiemy.

Przecież pobranie obrazu gry z internetu to jawne piractwo :x

(lazikar) #11

Zamykam.

Na PW prosze o wyjaśnienie.